Kurs prawa jazdy Warszawa – Kat. B

Miło nam gościć Cię na naszej stronie!

Szkoła jazdy GAZeLka to jedna z największych szkół w województwie mazowieckim. Nasza kadra to doświadczeni instruktorzy, których system nauki i serdeczne podejście sprawiają, że jesteśmy w stanie nauczyć jeździć każdego! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Uczymy osoby w każdym wieku. Nasi kursanci zdają egzaminy i dołączają do grona kierowców.

PROMOCJA - kurs kat. B - 2 690 zł

* Obowiązuje do 31.10.2021 lub do wyczerpania puli promocyjnej. 

Pula Black Friday -kurs kat. B 250zł TANIEJ

Pula 100 kursów kat. B w promocyjnej cenie. Spiesz się, pula codziennie topnieje. Pozostało 19 kursów.

Dlaczego warto zrobić u nas prawo jazdy?

Szkoła jazdy GAZeLka to jedna z największych szkół w województwie mazowieckim. Nasza kadra to doświadczeni instruktorzy, których system nauki i serdeczne podejście sprawiają, że jesteśmy w stanie nauczyć jeździć każdego! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Uczymy osoby w każdym wieku. Nasi kursanci zdają egzaminy i dołączają do grona kierowców.

Co mówią o nas kursanci?

Co wchodzi w skład kursu prawa jazdy kategorii B

zajęcia
teoretyczne

w formie wykładów stacjonarnych lub dostęp online do naszej aplikacji na smartfony - możesz uczyć się od razu po zapisie

dostęp do pełnej bazy testów online

które można realizować na komputerze lub smartfonie. Testy zatwierdzone przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

30 godzin
jazd praktycznych

obejmujące wszystkie manewry na placu oraz pełne przygotowanie do jazdy po mieście

egzaminy
wewnętrzne

nieograniczona ilość podejść bezpłatnie, zdajesz aż zdasz.

Zacznij kurs na prawo jazdy już dziś!

Zapisu możesz dokonać w każdym naszym biurze, e-mailowo lub przez formularz kontaktowy. Podejmij decyzję już dziś! Od zapisu na kurs dzielą Cię tylko cztery proste kroki! Poniżej wyjaśniamy wszystko, krok po kroku.

Wybierz rodzaj kursu teoretycznego​

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę i niedzielę na ul. Radarowej 26 lub Stefana Batorego 39.

Dodatkowo otrzymasz od nas:

 • książkę w wersji papierowej oraz
 • dostęp do pełnej bazy testów egzaminacyjnych zatwierdzonej przez Polskie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Dzięki formie online nie ma potrzeby dojeżdżania i uczestniczenia w wykładach. Cały materiał możesz w przyjazny sposób zrealizować w domu używając komputera lub smartfona. Oszczędzasz w ten sposób czas i w elastyczny sposób realizujesz materiał szkolenia. 

Otrzymujesz:

 • dostęp do aplikacji na 100 dni, co umożliwi Ci skuteczne opanowanie teorii w każdym możliwym momencie i na każdym urządzeniu. Nic Cię nie ogranicza! 
 • dostęp do pełnej bazy testów egzaminacyjnych zatwierdzonej przez Polskie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Dokonaj płatności za kurs

Cena kursu na prawo jazdy kat. B w GAZeLce: kliknij i sprawdź cenę
Możliwa płatność w 3 ratach
Kurs możesz opłacić przelewem na poniższe konto: ING 71 1050 1025 1000 0092 2384 4144
lub osobiście w biurze.

Zacznij jeździć

Teraz potrzebujemy tylko Twojego numeru PKK.

Aby zacząć kurs, musisz mieć co najmniej 17 lat i 9 miesięcy oraz zgodę jednego z opiekunów jeżeli nie masz 18 lat. Później to już prościzna. Wyrabiasz numer PKK (Profil Kandydata na Kierowcę) i zaczynasz robić prawko!

Aby uzyskać PKK, przygotuj:

 • Orzeczenie lekarskie wydane przez lekarza medycyny pracy. Możesz je bez problemu zrobić w szkole jazdy GAZeLka Warszawa. Nasz lekarz przyjmuje w każdą sobotę. Nasi kursanci o dacie badań informowani są w mailu zaraz po zapisie na kurs. Koszt badania wynosi 150 zł.

Badanie możesz również wykonać poza naszą szkołą, u każdego lekarza medycyny pracy z uprawnieniami, zwykle jest to koszt około 200 zł.

 • Zdjęcie do prawa jazdy format: 3,5 x 4,5 cm
 • Dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport)
 • Pisemną zgodę rodziców (w przypadku osób niepełnoletnich, które zapisują się na kurs trzy miesiące przed ukończeniem 18. roku życia)

Ważne!

Pamiętaj, że każdy Urząd może mieć nieco inne wymagania, dlatego wcześniej warto zadzwonić do właściwego urzędu i upewnić się co do wymagań właściwego Urzędu.

Sugerujemy już na tym etapie umówić spotkanie w Urzędzie, w dobie COVID czas oczekiwania na spotkanie jest znacznie wydłużony.

Sposoby na złożenie wniosku o PKK

Wniosek PKK online:

 1. Utwórz swoje konto użytkownika pod adresem: https://www.esp.pwpw.pl/Account/RegisterUser
  W trakcie tworzenia konta będą Ci potrzebne Twoje dane osobowe, m.in. PESEL, miejsce zamieszkania itp. Obsługa jest intuicyjna i nie różni się niczym od procedur w innych serwisach internetowych.
 2. Zaloguj się do systemu i wybierz opcję „złóż wniosek” i wybierz urząd właściwy dla Twojego miejsca zamieszkania. Po złożeniu oświadczeń przejdź do karty, gdzie należy elektronicznie podpisać dokument. Możesz zrobić to na dwa sposoby: własnym certyfikatem lub profilem zaufanym ePUAP.
 3. W przypadku, gdy nie posiadasz jeszcze profilu zaufanego, możesz go założyć na kilka sposobów:

Najprościej zrobisz to za pośrednictwem bankowości elektronicznej:

 • zaloguj się na swoje konto bankowe.
 • wyszukaj formularz zakładania profilu zaufanego

Możesz też wejść na epuap.gov.pl.

Kliknij → potwierdź profil zaufany → profil zaufany (lewy, górny róg). Następnie sprawdź, czy na liście banków jest Twój bank i po prostu zaloguj się takim samym loginem i hasłem, którym logujesz się na swoje konto. Wówczas będzie to wystarczające do uwierzytelnienia Twojego podpisu

Brakuje Twojego banku? Kliknij „załóż profil” i postępuj zgodnie z instrukcją portalu ePUAP

w przypadku, gdy nie ukończyłeś 18 lat, masz również prawo do własnego podpisu profilem zaufanym.

Do wniosku o numer PKK należy dołączyć:

Skan lub zdjęcie o wielkości nieprzekraczającej 200 KB (wymagany rozmiar fotografii: 3,5 x 4,5cm). Pamiętaj, że dołączasz tylko dokumenty wymagane dla Twojej kategorii prawa jazdy, ich listę znajdziesz tutaj: https://info-car.pl/new/prawo-jazdy/kategorie-prawa-jazdy. Jeśli nie masz skończonych 18 lat, to potrzebna będzie również zgoda rodziców lub opiekuna prawnego.

Stan realizacji:

Stan realizacji swojej sprawy możesz monitorować po zalogowaniu się do konta ESP PWPW w zakładce moje wnioski: https://www.esp.pwpw.pl/Wniosek/Index

Pełna instrukcja krok po kroku:

Pełną instrukcję jak wyrobić numer PKK znajdziesz pod adresem:

https://info-car.pl/new/aktualnosci/2314

Wniosek PKK stacjonarnie w Starostwie Powiatowym:

Skontaktuj się telefonicznie ze Starostwem Powiatowym lub Urzędem dzielnicy — wydziałem komunikacji właściwym dla Twojego miejsca zamieszkania, by umówić wizytę. Następnie w dniu umówionej wizyty udaj się do Starostwa Powiatowego, by złożyć dokumenty.

W przypadku wniosku stacjonarnego numer PKK jest wyrabiany od ręki na miejscu, natomiast wcześniej trzeba umówić się na wizytę, na którą czas oczekiwania może wynosić nawet miesiąc.

Pełna instrukcja krok po kroku:

Pełną instrukcję jak wyrobić numer PKK znajdziesz pod adresem:

https://info-car.pl/new/aktualnosci/2314

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie aktualne ceny kursów znajdziesz w zakładce cennik, zapraszamy do zapoznania się tutaj: https://www.gazelka.pl/cennik/

Kurs praktyczny można rozpocząć po uzyskaniu w wydziale komunikacji (w starostwie lub urzędzie dzielnicy) numeru PKK, czyli Profilu Kandydata na Kierowcę. Wniosek o wydanie tego numeru można złożyć 3 miesiące przed ukończeniem 18. roku życia. Konieczne będzie wtedy udanie się do urzędu z rodzicem, który w obecności urzędnika podpisze zgodę. Pełną instrukcję dotyczącą PKK znajdziesz na dole strony w punkcie 4 → https://www.gazelka.pl/kurs-kat-b/

Możesz to zrobić poprzez formularz zapisz się na kurs: www.gazelka.pl/zapisz-sie-na-kurs/, poprzez formularz kontaktowy, e-mailowo, telefon lub osobiście w każdym biurze. Zapraszamy Cię do naszych oddziałów , które znajdziesz na: ul. Radarowej, ul. Batorego, ul. Odlewniczej, ul. Wiertniczej, ul. Słomińskiego lub ul. Powstańców Śląskich. Wybierz dogodną dla siebie formę zapisu. Czekamy na Ciebie!

Oczywiście, decyzja należy do Ciebie 🙂

Oczywiście. Mamy dwa rodzaje kursu teoretycznego: online i stacjonarny. Kurs online to świetne udogodnienie, ponieważ nie musisz tracić czasu na dojazdy i możesz uczyć się, korzystając z dowolnego urządzenia. Nie ma żadnych ograniczeń godzinowych – uczysz się, kiedy jest Ci wygodnie samodzielnie wybierając ile materiału naraz chcesz przerobić. W ramach kursu online dajemy Ci 100-dniowy dostęp do aplikacji oraz dostęp do pełnej bazy testów egzaminacyjnych, które zatwierdzone są przez Polskie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. 

Jak Ci wygodniej. Możesz przesłać opłatę przelewem (ING 71 1050 1025 1000 0092 2384 4144) lub dokonać wpłaty gotówką w wybranym biurze. 

Tak, jak najbardziej! Mamy dla Ciebie raty 0%. Pierwszą ratę płacimy zaraz po zapisie, resztę dopiero w trakcie zajęć praktycznych.

Kurs kategorii B to wykłady teoretyczne + 30h praktyki. Część teoretyczną możesz zrealizować online bez wychodzenia z domu! Dajemy Ci 100-dniowy dostęp do aplikacji, z której możesz uczyć się na każdym urządzeniu (smartfonie, tablecie, laptopie czy komputerze stacjonarnym). Oczywiście jeśli wolisz teorię w formie stacjonarnej to żaden problem: zapraszamy na zajęcia w sobotę i niedzielę na ul. Radarowej 26 lub Stefana Batorego 39. Po skończonej teorii przed Tobą 30 godzin jazd. W GAZeLce mieliśmy już kursantów, którzy kurs skończyli w 3 tygodnie! Jesteśmy dużą szkołą jazdy, więc mamy również dużą kadrę instruktorów. Dzięki temu jesteśmy elastyczni i nie ma u nas przestojów. Co za tym idzie, kurs zrobisz u nas szybko i ze świetnym wynikiem! 

Na zajęcia praktyczne można się umówić zaraz po przekazaniu numeru PKK (Profil Kandydata na Kierowcę). Nasz specjalista ds. zarządzania kalendarzami instruktorów skontaktuje się z Tobą i omówi pierwsze wolne terminy. Na początek zachęcamy do rozpoczęcia kursu od teorii. Na naszych wykładach jest możliwość wykonania badania lekarskiego, niezbędnego do wyrobienia numeru PKK. 

Jazdy można rozpocząć po przekazaniu Profilu Kandydata na Kierowcę. Wystarczy, że wyślesz nam mailem swój PKK, a w przeciągu kilku dni od otrzymania Twojego PKK nasz specjalista ds. zarządzania kalendarzami instruktorów skontaktuje się z Tobą i umówi pierwsze jazdy.

Nasi instruktorzy dbają o równe traktowanie każdego kursanta. Kalendarze umawiamy na bieżąco, dzięki czemu terminy zajęć nie są odległe. Mamy największą flotę samochodów do nauki kategorii B, dzięki temu elastycznie zarządzamy kalendarzami, tak aby kursant nie miał zbędnych przestojów w jazdach. Standardowo jeździmy w blokach dwugodzinnych, co jest optymalną i efektywną ścieżką nauki.

Miejsce spotkania z instruktorem jest zależne od lokalizacji. Instruktor wszystko wyjaśni i dokładnie poda miejsce spotkania. Dokładnie rozpisane miejsca spotkań znajdziesz na naszej stronie w zakładce → GAZeLka w Warszawie

Nie, badania lekarskie nie są w cenie. W naszej szkole koszt badania wyłącznie dla naszych kursantów wynosi 150 zł, płatności należy dokonać u lekarza po wykonanym badaniu. Konieczne badanie można przeprowadzić u współpracującego z nami lekarza, który wykonuje je równolegle z trwającymi wykładami. Jeśli teorię odbywasz online, to na badanie umówimy Cię indywidualnie telefonicznie. 

Na kurs prawa jazdy kategorii B można zapisać się bez numeru PKK. Można też brać udział w wykładach a w trakcie zrobić PKK. Numer PKK jest wymagany, aby rozpocząć jazdy praktyczne. 

GAZeLka to największa szkoła jazdy w Warszawie, dzięki temu mamy łatwość w organizacji jazd i nie mamy przestojów. Zawsze znajdujemy dogodne godziny dla naszych kursantów. Jesteśmy elastyczni od poniedziałku do piątku, więc z pewnością uda nam się ustalić dogodne godziny. Jeździmy również w weekendy, natomiast dostępność kalendarzy instruktorów jest zależna od lokalizacji. Natomiast jak dotąd nie mieliśmy nigdy problemu ze znalezieniem terminów jazd dla kursanta.  Oczywiście! Komfort kursantów jest dla nas najważniejszy. Więcej o naszych instruktorach można dowiedzieć się w zakładce www.gazelka.pl/instruktorzy/ , z opinii na wizytówce Google lub w recenzjach na Facebooku.

Cena kursu zawiera: kurs teoretyczny w formie online lub stacjonarnej (do wyboru). Otrzymujesz 100-dniowy dostęp do platformy szkoleniowej i dostęp do pełnej bazy testów egzaminacyjnych, która zatwierdzona jest przez Polskie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju (kurs online) lub papierową książkę i również dostęp do  pełnej bazy testów egzaminacyjnych. W cenie są również nielimitowane egzaminy wewnętrzne teoretyczne i oczywiście 30 godzin jazd praktycznych. 

 • badania lekarskie: 150 zł 
 • egzaminy państwowe: teoretyczny: 30 zł, praktyczny: 140 zł

Zajęcia teoretyczne są nieobowiązkowe. Jednak bardzo gorąco zachęcamy do uczestniczenia w wykładach oraz skorzystania ze wszystkich materiałów szkoleniowych dostępnych w kursie.

Kursy w naszej szkole jazdy kończymy sprawdzeniem wiedzy kursanta. Przeprowadzamy egzamin praktyczny wewnętrzny oraz teoretyczny wewnętrzny.
Egzamin praktyczny odbywa się w lokalizacji odbycia praktyki na 30 godzinie kursu, egzamin teoretyczny może się odbyć w jednej z Naszych lokalizacji.
Możesz przyjść w dowolnym momencie w godzinach otwarcia biura, nie ma konieczności dokonywania uprzednio zapisu.

Nie wyznaczamy żadnej granicy określającej w jakim czasie trzeba skończyć kurs. Czasem różne losowe zdarzenia sprawiają, że nasi kursanci muszą przerwać kurs i wracają dopiero po dłuższym czasie. Każdy kursant ma wystawioną kartę zajęć, na której odnotowujemy przeprowadzone zajęcia. Do zajęć i do wypełniania karty możesz wrócić po dowolnym czasie. Natomiast cena zakupionego kursu jest ważna rok, jeśli w przeciągu tego czasu nie uda się skończyć kursu, wówczas po powrocie do zajęć po okresie dłuższym niż rok mogą być wymagane dopłaty tylko w przypadku, gdy cena kursu uległa zmianie

Jazdy możesz odwołać minimum 24h przed umówionym spotkaniem. W innym wypadku jazdy przepadają, co jest równoznaczne z brakiem możliwości przełożenia spotkania na inny termin.
W wyjątkowych przypadkach, po okazaniu dokumentu, który potwierdzałby brak możliwości uczestniczenia w umówionych zajęciach, z przyczyn niezależnych od kursanta, sprawę traktujemy Indywidualnie.

Jazdy zaczynają się i kończą w punktach, które są z góry ustalone. Są to miejsca dobrze skomunikowane i łatwo do nich dotrzeć. Nie zabieramy naszych kursantów spod domu czy z różnych punktów miasta. Nie chcemy po prostu marnować czasu na przedzieranie się przez ruch miejski. 100% czasu w aucie jest przeznaczone na Twoje szkolenie na trasach egzaminacyjnych i drogach, które sprawiają kursantom zwykle najwięcej problemów, dzięki temu masz gwarancję, że na egzaminie nic Cię nie zaskoczy.

Nauka jazdy odbywa się na autach Hyundai i20. Dokładnie takich samych aut używają ośrodki WORD Warszawa. W zeszłym roku nasza flota została w 100% wymieniona na najnowsze auta. Dzięki temu masz gwarancję, że nasze auta są zadbane, w 100% sprawne i identyczne jak auta używane na egzaminie.

Jest taka możliwość tym bardziej w takiej dużej szkole. W naszej szkole jazdy staramy się przydzielać kursanta do jednego instruktora, który jest w pełni odpowiedzialny za wyszkolenie danej osoby. Szkolenie kandydata na kierowcę to złożona kwestia i lepsze efekty osiąga się, kiedy szkoląca nas osoba wie, na jakim etapie i poziomie jesteśmy. Oczywiście każdy kursant może w trakcie kursu wnioskować o zmianę instruktora, jednak zdarza się to u nas niezwykle rzadko. Może się zdarzyć, że sam instruktor prowadzący zaproponuje kursantowi/kursantce uczestnictwo w jednych zajęć z innym instruktorem. Każdy szkoleniowiec akcentuje inne rzeczy i może być wskazane poznanie innego punktu widzenia.

Wygodne obuwie na płaskiej podeszwie, celem wyczucia działania sprzęgła, oraz panowania nad nim w trakcie trwania kursu praktycznego (+ w zaistniałej sytuacji, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i przychodzenie na zajęcia, wraz z własną maseczką)

Jak najbardziej. Wystarczy, że zdasz wcześniej Państwowy Egzamin teoretyczny. Wtedy zapraszamy Cię do szkoły jazdy GAZeLka na praktykę.

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku oraz Instagramie. Cyklicznie udostępniamy tam promocje dla naszych obserwujących. 🙂