Kurs prawa jazdy Warszawa – Kat. B online

Teoria online kategorii B w szkole jazdy GAZeLka Warszawa

Oszczędź czas na dojazdy z kursem prawa jazdy online! Nie musisz pojawiać się na wykładach w konkretnym czasie i miejscu. Materiał możesz zrealizować na własnej kanapie, na wybranym urządzeniu: smartfonie, tablecie lub komputerze. Nie dość, że oszczędzasz swój czas, to jeszcze uczysz się w warunkach, które są dla Ciebie najbardziej odpowiednie. 

PROMOCJA - kurs kat. B - 2 690 zł

* Obowiązuje do 31.10.2021 lub do wyczerpania puli promocyjnej. 

Prawo jazdy kat. B w niższej cenie tylko - 2 840 zł

Zapisz się do najlepszej szkoły jazdy w Warszawie *Oferta obowiązuje do wyczerpania dostępnej puli

00Dni00Godzin00Minut00Sekund

Co wchodzi w skład kursu online kategorii B w szkole jazdy GAZeLka Warszawa

Baza testów egzaminacyjnych

zatwierdzonych przez Polskie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Dzięki testom sprawdzisz swoją wiedzę i szybko zweryfikujesz ewentualne braki.

Dostęp do aplikacji na 100 dni

Tylko od Ciebie zależy, w jakim czasie zrealizujesz materiał.

Wybierasz wygodne dla Ciebie urządzenie do nauki.

Nasza aplikacja jest przyjazna smartfonom, tabletom, komputerom stacjonarnym i laptopom. Wybierz nośnik, który lubisz i ucz się na swoich zasadach i w dogodnym dla Ciebie czasie!

Kurs prawa jazdy online w Warszawie

E-learning to nic innego, jak nauka na odległość z wykorzystaniem urządzeń cyfrowych połączonych z siecią. Wraz z rozwojem nowych technologii i dynamicznymi zmianami na rynku pracy, kiedy skupiamy się na rozwoju i samodoskonaleniu zawodowym, coraz ciężej wygospodarować czas na dodatkowe szkolenia. Wielu z nas do tej formy pracy i nauki zmusiła sytuacja epidemiologiczna. Proponowany kurs prawa jazdy online pozwala na dostosowanie nauki do codziennego stylu życia i dyspozycyjności. Taka forma ma za zadanie w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom i potrzebom kursantów, którzy marzą o własnym prawie jazdy – czy to dla potrzeb zawodowych, czy też prywatnych. Dlatego też kursy na prawo jazdy online cieszą się coraz większą popularnością. Pozwalają na przygotowanie się do egzaminu teoretycznego w domowym zaciszu w odpowiadających godzinach, bez konieczności jeżdżenia do placówki. Szkoła nauki jazdy GAZeLka oferuje również kurs prawa jazdy online w Warszawie, w ramach którego otrzymasz dostęp do aplikacji e-learningowej na czas 100 dni. To bogata baza testów teoretycznych w pełni przygotowujących do egzaminu, dzięki którym możesz uczyć się w dogodnym dla siebie czasie.

Prawo jazdy online – zalety

W szkole nauki jazdy GAZeLka można zapisać się na prawo jazdy online kat. B, który niesie ze sobą liczne zalety, takie jak:

  • wygodna w użytkowaniu i prosta w obsłudze aplikacja, która przygotuje do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kat. B;
  • kompatybilność aplikacji z wieloma modelami urządzeń cyfrowych, takich jak: komputery PC, laptopy, tablety, smartfony;
  • nauka teorii online do prawa jazdy w dowolnym miejscu i czasie bez konieczności dojazdu do ośrodka szkolenia kierowców, co jest oszczędnością nie tylko czasu, ale również kosztów samego dojazdu;
  • tempo nauki i długość trwania lekcji dostosowane do indywidualnych potrzeb kursanta;
  • testy na prawo jazdy kat. B online przeprowadzane w domowym zaciszu w wybranej przez kursanta ilości. Pomagają w ćwiczeniach do egzaminu teoretycznego zgodnie z indywidualnymi potrzebami edukacyjnymi;
  • pogodzenie kursu z życiem prywatnym i zawodowym;
  • komfortowe rozwiązanie dla osób opiekujących się dziećmi lub osobami starszymi;
  • możliwość nauki w niestandardowych godzinach – nawet nocnych.

Dzięki e-learningowej formie kursu na prawo jazdy kat. B można przygotować się do egzaminu w dogodnych dla siebie warunkach oraz na swoich zasadach, oszczędzając tym samym czas i pieniądze.

Jak wygląda platforma do nauki online?

Platforma jest bardzo prosta w użyciu. Po zalogowaniu (potrzebne dane otrzymasz od nas sms-em ) wybierz kategorię B. 

Po wybraniu kategorii system pokaże Ci spis wszystkich lekcji. Całość jest podzielona na sekcje: wiadomości ogólne, pojęcia podstawowe oraz zasady poruszania się w ruchu drogowym. Obsługa jest bardzo intuicyjna, więc szybko rozgościsz się na platformie do nauki. Główną zaletą tego rozwiązania jest możliwość powrotu do lekcji i ponowne ich przerobienie. W dodatku wszystkie informacje masz w jednym miejscu i zawsze pod ręką! 

Jak zapisać się na teorię online w szkole jazdy GAZeLka Warszawa?

To proste. Przy zapisie na kurs kategorii B w punkcie „rodzaj kursu teoretycznego” wybierz kurs online.
Wszystkie informacje znajdziesz w zakładce Prawo jazdy kat. B.
Wypełnij formularz zapisu na kurs.

Ile kosztuje kurs kategorii B z teorią online w szkole jazdy GAZeLka?

Cena kursu na prawo jazdy kat. B z teorią online: kliknij i sprawdź cenę

Pytania i odpowiedzi

Korzystając z kursu ONLINE mają Państwo dostęp do aktualnej bazy pytań, wykładów oraz materiałów e-learningowych. Materiały w postaci papierowego podręcznika są dostępne przy kursie stacjonarnym, celem zgromadzenia całej wiedzy z zakresu prawa ruchu drogowego i możliwość nauki w domu. Kurs ONLINE zawiera wszystkie te informacje umieszczone na nośniku, jakim jest aplikacja internetowa. Dodatkowe materiały są zatem zbędne. A jeśli chcesz mieć także książkę, to możesz ją dokupić. Koszt książki to 50 zł. 

Kurs można zacząć nawet dziś, nie wychodząc z domu. W ofercie posiadamy kursy na prawo jazdy online (https://www.gazelka.pl/kurs-prawa-jazdy-warszawa-kat-b-online/) oraz stacjonarnie.

Nauka teorii prawa jazdy online w Warszawie daje takie same efekty jak nauka stacjonarna. Różni się od tej drugiej tym, że możesz uczyć się w każdym momencie i w każdym miejscu – odbywa się bowiem za pośrednictwem aplikacji. Wersję internetową wybierają najczęściej osoby mające mało czasu na tradycyjne zajęcia.

Platforma e-learningowa jest przygotowana w taki sposób, by przekazać tę samą wiedzę, jaką zdobyłbyś podczas zajęć stacjonarnych. Wersja online umożliwia zapoznanie się z materiałem teoretycznym – poprzez różne wykłady – oraz z bazą pytań egzaminacyjnych, która umieszczona jest w testach sprawdzających.

Na prawo jazdy online uczysz się tak, jak chcesz i kiedy chcesz, z dowolnego urządzenia, na którym zainstalujesz aplikację.

Zajęcia praktyczne po teorii na prawo jazdy online w Warszawie bez względu na rodzaj wybranej teorii – czy to online, czy stacjonarnie – wyglądają zawsze tak samo. Do dyspozycji masz 30 godzin jazd po mieście i placu manewrowym, aby udoskonalić swoje umiejętności i przekuć teorię w praktykę.