Kurs prawa jazdy Warszawa – Kat. B online

Teoria online kategorii B w szkole jazdy GAZeLka Warszawa

Oszczędź czas na dojazdy z kursem prawa jazdy online! Nie musisz pojawiać się na wykładach w konkretnym czasie i miejscu. Materiał możesz zrealizować na własnej kanapie, na wybranym urządzeniu: smartfonie, tablecie lub komputerze. Nie dość, że oszczędzasz swój czas, to jeszcze uczysz się w warunkach, które są dla Ciebie najbardziej odpowiednie. 

Co wchodzi w skład kursu online kategorii B w szkole jazdy GAZeLka Warszawa

Baza testów egzaminacyjnych

zatwierdzonych przez Polskie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Dzięki testom sprawdzisz swoją wiedzę i szybko zweryfikujesz ewentualne braki.

Dostęp do aplikacji na 100 dni

Tylko od Ciebie zależy, w jakim czasie zrealizujesz materiał.

Wybierasz wygodne dla Ciebie urządzenie do nauki.

Nasza aplikacja jest przyjazna smartfonom, tabletom, komputerom stacjonarnym i laptopom. Wybierz nośnik, który lubisz i ucz się na swoich zasadach i w dogodnym dla Ciebie czasie!

Jak wygląda platforma do nauki online?

Platforma jest bardzo prosta w użyciu. Po zalogowaniu (potrzebne dane otrzymasz od nas sms-em ) wybierz kategorię B. 

Po wybraniu kategorii system pokaże Ci spis wszystkich lekcji. Całość jest podzielona na sekcje: wiadomości ogólne, pojęcia podstawowe oraz zasady poruszania się w ruchu drogowym. Obsługa jest bardzo intuicyjna, więc szybko rozgościsz się na platformie do nauki. Główną zaletą tego rozwiązania jest możliwość powrotu do lekcji i ponowne ich przerobienie. W dodatku wszystkie informacje masz w jednym miejscu i zawsze pod ręką! 

Jak zapisać się na teorię online w szkole jazdy GAZeLka Warszawa?

To proste. Przy zapisie na kurs kategorii B w punkcie „rodzaj kursu teoretycznego” wybierz kurs online.
Wszystkie informacje znajdziesz w zakładce Prawo jazdy kat. B

Ile kosztuje kurs kategorii B z teorią online w szkole jazdy GAZeLka?

Cena kursu na prawo jazdy kat. B z teorią online: kliknij i sprawdź cenę

Pytania i odpowiedzi

Korzystając z kursu ONLINE mają Państwo dostęp do aktualnej bazy pytań, wykładów oraz materiałów e-learningowych. Materiały w postaci papierowego podręcznika są dostępne przy kursie stacjonarnym, celem zgromadzenia całej wiedzy z zakresu prawa ruchu drogowego i możliwość nauki w domu. Kurs ONLINE zawiera wszystkie te informacje umieszczone na nośniku, jakim jest aplikacja internetowa. Dodatkowe materiały są zatem zbędne. A jeśli chcesz mieć także książkę, to możesz ją dokupić. Koszt książki to 50 zł. 

Kurs można zacząć nawet dziś, nie wychodząc z domu. W ofercie posiadamy kursy na prawo jazdy online (https://www.gazelka.pl/kurs-prawa-jazdy-warszawa-kat-b-online/) oraz stacjonarnie.