Szkoła jazdy Otwock (Warszawa)

Szkoła jazdy Otwock - co wchodzi w skład kursu na prawo jazdy kategorii B?

Zajęcia teoretyczne w szkole nauki jazdy GAZeLka

Wybierz dogodną dla siebie formułę: zajęcia stacjonarne lub online.

30 godzin jazd praktycznych

Wszystkie manewry na placu oraz jazdy w ruchu drogowym.

Materiały szkoleniowe

Otrzymujesz książkę i dostęp do pełnej bazy testów egzaminacyjnych zatwierdzonej przez Polskie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

Auta identyczne jak w WORD

Wszystkie zajęcia praktyczne prowadzimy na nowych samochodach Hyundai i20.

Egzaminy wewnętrzne teoretyczne

Nieograniczona ilość podejść w cenie kursu. Zdajesz aż do skutku!

Szkoła Jazdy Otwock - Kurs na prawo jazdy kat. B

Jeśli mieszkasz w Otwocku lub jego okolicach i interesuje Cię nauka jazdy Otwock, zapraszamy do naszej szkoły jazdy GAZeLka przy ulicy Żegańskiej 12 w Warszawie. Jest to jedna z 8 lokalizacji naszej szkoły, zlokalizowana niedaleko Otwocka – dotrzesz do nas wygodnie w niecałe 25 minut pociągiem lub autobusem. W szkole jazdy GAZeLka pomożemy Ci zrealizować marzenie o prawie jazdy kategorii B. Dzięki przyjaznej atmosferze przekonasz się, że nauka jazdy z nami to czysta przyjemność. Zapewniamy dużą flotę samochodów, dzięki czemu nie musisz martwić się o dostępność aut.

Szkoła jazdy Otwock (Warszawa) - co nas wyróżnia?

  • Indywidualne podejście dostosowane do potrzeb każdego kursanta
  • Nowoczesne i skuteczne metody nauczania
  • Ponad 8 lat doświadczenia w szkoleniach kategorii B
  • Elastyczne tempo nauki dostosowane do indywidualnych umiejętności kursanta
  • Dostęp do przestronnych placów manewrowych

 

Zacznij kurs na prawo jazdy już dziś!

Jak dojechać do naszej szkoły jazdy w Warszawie z Otwocka?

W szkole jazdy GAZeLka dbamy o to, aby lokalizacje naszych szkół jazdy były dogodnie usytuowane, dzięki czemu kursanci mogą do nas dojechać szybko i sprawnie z każdej części Warszawy oraz jej okolic, np. z Otwocka. Jednym ze sposobów na dotarcie do naszego ośrodka szkoleniowego będzie dojechać koleją, liniami: S1, S10, R3.

Szkoła jazdy Otwock- miejsce spotkań z instruktorem

Jazdy zaczynają się i kończą na parkingu pod biurem przy ulicy Żegańskiej 12 

Jeździmy po trasach egzaminacyjnych!

W szkole jazdy GAZeLka masz pewność, że nic Cię nie zaskoczy na egzaminie, dzięki temu, że jazdy są praktykowane na trasach egzaminacyjnych i drogach które, sprawiają kursantom największy problem. Najbliżej naszego oddziału położony jest WORD Odlewnicza

Ośrodek szkolenia kierowców Otwock - profesjonalne kursy nauki jazdy Warszawa oferta

Dla nas jesteś przyszłym kierowcą, który potrzebuje wsparcia i indywidualnego podejścia. Szkoła jazdy GAZeLka oferuje szeroki wybór kursów na prawo jazdy kat. B Otwock. 

W naszej ofercie w tej lokalizacji znajdziesz:

Każdy instruktor w szkole jazdy Otwock GAZeLka wnosi ze sobą bogactwo wiedzy. Szkolimy setki kursantów każdego miesiąca, a naszą wiedzę zdobywamy i aktualizujemy od ponad 8 lat. Metody kształcenia, które wykorzystujemy są regularnie poddawane analizie po to aby zapewnić Ci najskuteczniejsze metody szkolenia. Dzięki cierpliwemu podejściu naszych instruktorek i instruktorów i ich profesjonalnemu podejściu nawet początkowo zestresowani kursanci szybko zaczynają czuć się komfortowo.

Prawo jazdy kat. B Otwock - teoria online

Twój harmonogram jest napięty, ale to nie jest przeszkodą. Szkoła jazdy Warszawa GAZeLka możesz wybrać naukę teorii online. Masz 100 dni dostępu do materiałów szkoleniowych, więc nauka staje się elastyczna i dopasowana do Ciebie. Wszystko, co potrzebujesz, to urządzenie z dostępem do internetu, by zdobywać wiedzę, kiedy tylko zechcesz.

Nauka teorii może być przyjemnością, zwłaszcza jeśli jesteś we własnym komfortowym otoczeniu. Właśnie dlatego podczas teoretycznego kursu na prawo jazdy udostępniamy Ci dostęp do pełnej bazy testów online. Możesz przygotowywać się do egzaminu w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, zyskując pewność, że jesteś gotowy na każde pytanie.

Jazdy doszkalające Otwock

Jazdy doszkalające to nasze wsparcie w przygotowaniu do egzaminu. Potrzebujesz poprawić swoje umiejętności i poczuć się pewnie na egzaminie? Nasze instruktorki i instruktorzy wskażą Ci obszary, które wymagają poprawy i razem skupimy się na ich doskonaleniu. 

Kurs prawa jazdy Otwock - cena

Cena kursu na prawo jazdy kat. B Otwock zależy od wybranej oferty i pakietu szkoleniowego. W naszej szkole jazdy GAZeLka Otwock, dokładne informacje na temat cen oraz dostępnych opcji znajdziesz na naszej stronie internetowej: cennik prawo jazdy kat. B.

Nauka jazdy Otwock - informacje o mieście

Otwock to miasto położone zaledwie 25 km od Warszawy, dzięki czemu łączy zalety spokojnej miejscowości podmiejskiej z doskonałym dostępem do stolicy. Pomimo niewielkiej odległości, Otwock zachował swój niepowtarzalny, małomiasteczkowy charakter – zabytkowe kamienice, piękny rynek, czyste powietrze. Jednocześnie bliskość Warszawy sprawia, że mieszkańcy mają tu dostęp do bogatej oferty kulturalnej, rozrywkowej, edukacyjnej i zawodowej.

  • Jak odebrać prawo jazdy Otwock?

    Po zdaniu egzaminu teoretycznego i praktycznego, dokument prawa jazdy możesz odebrać osobiście w Urzędzie w Wydziale Komunikacji. Przy odbiorze prawa jazdy należy okazać dowód osobisty oraz uiścić opłatę za wydanie dokumentu i ewentualne opłaty ewidencyjne. Opłaty wynoszą 100,50 zł

    *Cena aktualna na 09.2023

Inne nasze lokalizacje:

Szkoła jazdy Mokotów, Szkoła jazdy Wilanów, Szkoła jazdy Włochy, Szkoła jazdy Bemowo, Szkoła jazdy Bródno, Szkoła jazdy Praga Południe, Szkoła jazdy Dworzec Gdański, Szkoła jazdy Wawer (Międzylesie)

Szkoła jazdy Warszawa Żoliborz | kurs kat. B | GAZeLka

Na naukę jazdy samochodem nigdy nie jest za późno! Dołącz do grona szczęśliwych kursantów szkoły nauki jazdy GAZeLka, której jeden z oddziałów znajduje się na pograniczu dwóch dzielnic Warszawy: Żoliborza oraz Śródmieścia.

Do nauki jazdy w naszej szkole jazdy w Warszawie przy Dworcu Gdańskim zapraszamy nie tylko tych, którzy mieszkają w Warszawie, ale także mieszkańców okolicznych miejscowości. Dlaczego? Ponieważ jest ona niezwykle dobrze skomunikowana nawet z najbardziej odległymi częściami miasta. Oprócz stacji metra znajduje się tu również przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej.

Dlaczego prawo jazdy w GAZeLce w Warszawie?

Najlepszą rekomendacją dla naszej Szkoły Jazdy GAZeLka są zadowoleni kursanci – to dzięki nim możemy wciąż doskonalić swój warsztat i nauczać efektywnie oraz w przyjaznej atmosferze. Zawsze jeździmy z kursantami po trasach, które są wybierane również przez egzaminatorów. Dzięki temu znacznie zwiększa się szansa, że wskazaną trasę na egzaminie pokonasz bez najmniejszych przeszkód oraz niepotrzebnego stresu! Wskażemy, na co zwrócić uwagę, wyjaśnimy konkretne znaki i podpowiemy, jak bezpiecznie pokonać trudne skrzyżowania.

Zrób prawo jazdy dzięki GAZeLce i ciesz się swobodą poruszania po największych metropoliach, bez jakichkolwiek obaw! Szkoła jazdy na Żoliborzu GAZeLka czeka zarówno na kursantów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę za kierownicą, jak i na tych, którzy z jakiegoś powodu nie ukończyli wcześniejszego kursu w innej szkole i chcą tym razem skutecznie przygotować się do egzaminu.

Prawo jazdy z GAZeLką – wygodnie, bezpiecznie i skutecznie

Nauka jazdy w GAZeLce od zawsze była skuteczna, ale i wygodna dla kursanta. W naszej ofercie mamy kursy zarówno stacjonarne, jak i online, dlatego nawet jeśli obecnie przebywasz poza Warszawą, nic nie stoi na przeszkodzie, aby już dziś zacząć wymarzony kurs prawa jazdy. Forma online co prawda wymaga nieco samodyscypliny, jednak oszczędza czas. Wielu słuchaczy preferuje natomiast zajęcia stacjonarne, gdyż te bardziej motywują ich do nauki. Sam zdecyduj, jaki sposób nauki jest dla Ciebie.

Atutem naszej szkoły jest także nowoczesna flota. Auta są nowe, zadbane, bezpieczne a co równie ważne, identyczne jak na egzaminie WORD. Nie musisz dopłacać za podstawienie auta na egzamin, bo jeździsz u nas identycznym autem, jak w WORD Warszawa. Dzięki temu do egzaminu podejdziesz z większą pewnością i spokojem. Jak zapisać się na prawo jazdy w GAZeLce? To proste! Wystarczy, że zadzwonisz do nas, napiszesz maila, przyjdziesz osobiście lub wypełnisz formularz znajdujący się na stronie.

Inne nasze lokalizacje: nauka jazdy bemowo, prawo jazdy radarowa, szkoła jazdy odlewnicza, szkoła jazdy warszawa mokotów.