Instruktorzy

Dariusz Zawarski

Instruktorem nauki jazdy zostałem w 1987 roku. Na początku był to tylko dodatkowy zarobek, ale z czasem stało się to moją pasją i powołaniem. W roku 1993 byłem w 100% oddany swojej pracy i zostałem instruktorem na pełny etat. Trochę to zajęło, ale zrozumiałem, że lubię uczyć kursantów i staram się to robić tak, aby nie było konieczności powtarzania egzaminu Państwowego! Na co dzień interesuje mnie historia oraz astronomia. Motoryzacja to mój konik i wypełnia moje życie w całości.

Marta Połoz

Jestem Instruktorką nauki jazdy z wieloletnim stażem i bogatym doświadczeniem. Bardzo lubię rozmawiać z ludźmi na różne tematy —  w trakcie jazdy samochodem oczywiście! Połączenie tych dwóch rzeczy daje mi moja praca, którą wykonuje z pasji i zamiłowania. Wyszkoliłam setki wspaniałych kierowców!  Więc jeśli chcesz dołączyć do listy moich osiągnięć, to zapraszam Cię na kurs ze mną. Zrobimy z Ciebie kierowcę. Prywatnie od 20 lat jestem żoną tego samego męża i mam dwie cudowne córki. 

Michał Reicher

Motoryzacją interesuję się od dziecka z każdej możliwej stron: historii, techniki i samej praktyki. Instruktorem nauki jazdy zostałem z powołania, chcąc z posiadanej wiedzy zrobić jak najlepszy użytek. Z samochodami mam do czynienia dużo więcej, niż ktokolwiek by ode mnie tego wymagał, stąd też staram się uczyć kandydatów na kierowców w sposób wychodzący poza szablon. Jestem Pasjonatem zabytkowych samochodów —  w rękawie mam dużo nowinek i ciekawostek z zakresu motoryzacji. 😉

Piotr Śliwka

Moja przygoda z nauką jazdy zaczęła się zupełnie przypadkiem. Obserwacja tego, co się dzieje na drogach, obudziła we mnie misję „naprawiania drogowego świata”, więc dołączyłem do zespołu instruktorów Szkoły Jazdy GAZeLka. Staram się, aby wszyscy, którzy uzyskają uprawnienia do kierowania pojazdami po kursie w GAZeLce, byli świadomymi kierowcami i mogli pomagać innym w ich otoczeniu, którzy popełniają błędy na drodze.

Sławomir Rutkowski

Jestem instruktorem z wieloletnim doświadczeniem na drodze. Chętnie przekazuje całą posiadaną wiedzę kursantowi. Na drodze uczę zasad oraz przepisów. Zawsze jestem wyrozumiały i staram się jak najlepiej przekazać moją pasję do jeżdżenia moim kursantom. W Szkole Nauki Jazdy GAZeLka pracuje od ponad 2 lat, wyszkoliłem wielu wspaniałych kierowców i muszę przyznać, że ta praca z każdym rokiem daje mi coraz więcej satysfakcji. Zapraszam na zajęcia, moi kursanci cenią sobie nie tylko przygotowanie do egzaminu, ale też do późniejszej, codziennej jazdy po Warszawie. 

Przemysław Kuflewski

 Od wielu lat pomagam moim kursantom na drodze do wymarzonego prawa jazdy. Każdą osobę staram się otoczyć spokojem oraz jak najdokładniej przekazać wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Wierzę, że miła i przyjazna atmosfera sprzyja nauce, co procentuje później na egzaminie końcowym.

Eugeniusz Bednarek

Nauką jazdy zajmuje się z powołania. Moją pasją jest przekazywanie zdobytej wiedzy moim kursantom. Czerpię dużą satysfakcję z tego, że mogę kształcić młodych kierowców. Chętnie odpowiadam na wszystkie nurtujące pytania, jestem cierpliwy, więc możesz ich zadawać dużo! Pomogę Ci przygotować się do egzaminu Państwowego. 

Wojciech Tamowski

An Instructor with many years of experience, an accomplished driving examiner, whose passion is sharing his knowledge and skills useful for the state driving test. A very calm and collected teacher, that patiently answers your question. He will help you go through the procedure smoothly.

Urszula Lewandowska

Mam na imię Ula. W zawodzie instruktora pracuję z przerwami od kilkunastu lat. Co ciekawe, to wcale nie interesuje się motoryzacją. Jak dla mnie auto musi mieć klimatyzację i dowieźć mnie do celu – najlepiej odległego. Uwielbiam podróże samochodem. Cenię sobie kulturalną jazdę bez zbędnych nerwów. Swoim kursantom przekazuję, że na drodze nie trzeba się spieszyć i warto jeździć w zgodzie ze swoimi umiejętnościami i predyspozycjami. Podkreślam, że dynamika jazdy jest ważna, ale bez pośpiechu. Poza pracą czeka na mnie mąż, mały człowiek oraz pies i kilka kotów.

Sylwia Kamińska

Instruktorką nauki jazdy jestem od 2002 roku. Przede wszystkim, jest to moja pasja. Uważam, że tym zawodem trzeba żyć !:-). Cenię sobie opanowanie, spokój i cierpliwość. I takie wartości przekazuję w trakcie zajęć. Staram się skutecznie i przejrzyście przekazywać nabytą wiedzę. Największą satysfakcję daje mi zadowolenie kursanta, który jest w stanie pewnie i bezpiecznie poruszać się po drogach, a zdanie egzaminu to czysta formalność.W czasie wolnym lubię krótsze i dalsze podróże, pyszne jedzonko i spędzanie czasu z najbliższymi.

Maciej Paździor

Jestem instruktorem z ponad 20-letnim stażem, a wciąż mam pasję i zapał, jakby to były moje początki. Zawód ten cenię sobie ze względu na możliwość poznawania ciekawych ludzi. Na moich zajęciach wiedzę przekazuję w sposób prosty i zawsze tłumaczę wszelkie zawiłości drogowe. Nikt przecież nie urodził się z kierownicą w ręku! Odpowiadam na każde pytanie i wątpliwość, dzięki temu moi kursanci robią szybkie postępy. Prywatnie interesuję się turystyką i historią.

Radosław Kotyński

Uczę kursantów już ponad 15 lat. Moja praca jest dla mnie przyjemnością i wykonuję ją z satysfakcją każdego dnia. Dla moich kursantów mam dużo wyrozumiałości oraz cierpliwie przekazuję wiedzę. Zawsze cieszy mnie kontakt z ludźmi. A kiedy jeszcze pomagam w osiągnięciu celu, jakim jest zdany egzamin, to jest to dla mnie największą nagrodą. Prywatnie lubię sport, turystykę i motoryzację.

Marek Latoszek

Jestem absolwentem WSB w Dąbrowie Górniczej na kierunku zarządzanie o specjalności logistyka i transport. Moje szerokie doświadczenie obejmuje: kierowanie ośrodkiem szkolenia dla kierowców zawodowych, kontrole techniczną oraz w szkoleniu kierowców zawodowych i kandydatów na kierowców. Kierowców szkole o 2000 roku. I tutaj znów mogę pochwalić się szerokim zakresem, gdyż mam uprawnienia na kategorie: B,BE,C,CE,D,DE,T. Lubię aktualizować i analizować akty prawne dotyczące przepisów ruchu drogowego.

Maciej Markiewicz

Instruktorem nauki jazdy zostałem w styczniu 2000 roku. A to wszystko za namową kolegi, który zaproponował mi, że jeśli zdam egzamin na instruktora, to mnie zatrudni. Tak też się stało. I to był strzał w dziesiątkę! Zacząłem robić coś, co mnie zafascynowało. W swojej pracy cenię kontakt z ludźmi i satysfakcję, którą daje przekazywanie adeptom tajników jazdy. Największa satysfakcja to moment, kiedy kursant dzwoni i mówi “zdałam/em”.

Bożena Kulma

Instruktorką nauki jazdy jestem od ponad 20 lat. Pamiętam, że mój instruktor już podczas kursu powiedział do mnie: „Ty zostaniesz instruktorem” i tak też się stało. Zawsze interesowałam się motoryzacją. Zaczynałam pracę w Fabryce Samochodów Osobowych na Żeraniu. Tam wykonywałam próbne jazdy — to mnie kręciło. Po zrobieniu kursu na instruktora nauki jazdy otworzyłam swoją Szkołę na Ursynowie Auto-Bim. Przez 10 lat wyszkoliłam sporą grupę kursantów,  jak również Instruktorów Obecnie jestem na emeryturze i nie umiem żyć bez tej pracy. W swojej pracy cenię najbardziej uśmiechnięte buzie kursantów po zdanym egzaminie i sms-y z podziękowaniami za miłą atmosferę podczas szkolenia.

Adrian Giziński

Moja przygoda związania z uczeniem rozpoczęła się od słynnego Euro w 2012 roku. Kursantom chcę przekazywać moją pasję oraz doświadczenie. Przede wszystkim chcę pokazać, że jazda samochodem to sama przyjemność. A dobre podstawy i efektywna nauka sprawiają, że moi kursancji stają się dobrymi i pewnymi siebie kierowcami. 

Michał Majchrowski

W pracy instruktora cenię sobie realny wpływ na bezpieczeństwo jazdy poprzez kształtowanie poprawnych zachowań wśród kandydatów na kierowców. Motoryzacją interesowałem się od najmłodszych lat, już jako 12-latek zacząłem uczęszczać na zajęcia motocrossu w Pałacu Młodzieży, później pomagałem swojemu tacie w prowadzeniu szkoły nauki jazdy, kiedy sam zdobyłem prawo jazdy, przez wiele lat jeździłem zawodowo, zarówno pojazdami ciężarowymi, jak i autobusami. W 2006 roku postanowiłem, że warto podzielić się wiedzą, którą zdobyłem za kierownicą i zrobiłem uprawnienia instruktora. Od roku 2009 do 2015 byłem trenerem ekonomii jazdy dla SCANIA POLSKA. W 2015 wróciłem za kierownicę ciężarówki i po prawie pięciu latach w połowie 2020 roku ponownie zająłem się nauką jazdy kategorii B. Bogatszy o kolejne doświadczenia jestem gotów do dzielenia się wiedzą z ludźmi, chcącymi rozpocząć przygodę z kierownicą.

Aleksandra Kulma

Instruktorem jestem od ponad 13 lat. W swojej pracy stawiam na niezależność oraz indywidualne podejście do kursanta. Wiedzę przekazuje własnymi słowami i widzę, że to przynosi zamierzone rezultaty. Dzięki temu moi kursanci szybko przyswajają wiedz i sprawnie poruszają się w ruchu drogowym. Prywatnie lubię spędzać aktywnie czas oraz lubię tatuaże.

Michał Wilczyński

W mojej pracy cenię sobie kontakt z ludźmi i świadomość, że mogę poprawiać bezpieczeństwo przyszłych kierowców. Uprawnienia instruktora Nauki Jazdy otrzymałem w 2008 roku.
Jak śmieją się moi bliscy, od dziecka bylem stworzony do tej pracy — patrzylem na samochody z „L”’ na dachu, bo wychowałem się tuż obok ośrodka egzaminowania w Lublinie. Jazdę samochodem mam we krwi, jednak najważniejszy powód dla którego zostałem instruktorem, to chęć pokazania przyszłym adeptom kierownicy, jak bezpiecznie i w kulturalny sposób poruszać się po drodze. Na co dzień lubię kryminały, jazdę na rowerze, długie spacery z psem oraz odkrywanie magicznych miejsc w Polsce.

Jacek Rochoń

Jestem instruktorem z 15-letnim doświadczeniem. Zdecydowałem się na prace w tej branży, ponieważ przede wszystkim lubię prace z ludźmi, zwłaszcza wtedy kiedy mogę dzielić się swoim doświadczeniem.
W pracy satysfakcję czerpię z zadowolonych kursantów po zdanym egzaminie, dzięki temu mam coraz większą motywację do dalszej pracy. Lubię uprawiać sport, zwłaszcza bieganie i sporty siłowe. Kocham góry, wspinaczkę i kajakarstwo.

Agnieszka Chęć

Uczę przyszłych kierowców już od ponad 10 lat i codziennie nadal fascynuje mnie ta praca. Lubię kontakt z ludźmi. Każdy kursant to dla mnie nowe wyzwanie. Zawsze staram się cierpliwe tłumaczyć zagadnienia ruchu drogowego. Poza pracą uwielbiam podróże (nie tylko samochodem), chętnie poznaję i zwiedzam nowe zakątki świata. Nie pogardzę dobrą książką czy filmem.

Piotr Łopata

Instruktorem nauki jazdy jestem już od 4 lat. W swojej pracy cenię sobie możliwość przekazania młodym, przyszłym kierowcom mojej wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas wielu lat pracy jako kierowca zawodowy. Największą radość sprawia mi to, że ludzie, którzy uczą się jeździć, wykorzystują to i zdają swoje upragnione egzaminy. W efekcie stają się częścią ogromnej rodziny odpowiedzialnych kierowców. Staram się uczyć nie tylko, jak zdać egzamin, ale również jak być odpowiedzialnym na drodze. W wolnych chwilach lubię się zrelaksować z wędką nad jeziorem.

Ewa Kwaszyńska

Przez 6 lat pracowałam jako osobisty kierowca i ta praca zainspirowała mnie do pracy instruktora. I oto jestem! Od półtora roku uczę kursantów i uwielbiam to! Energię do działania chłonę z otaczających mnie ludzi i uwielbiam im pomagać w zdobyciu prawa jazdy. Po godzinach lubię teatr, jazdę na wrotkach, grę w tenisa stołowego i badmintona. Jestem pozytywną osobą, więc w trakcie jazd zapewniam świetną i bezstresową atmosferę do nauki!