Szkoła jazdy Żoliborz Warszawa GAZeLka – Dworzec Gdański

Co wchodzi w skład kursu prawa jazdy kategorii B na Żoliborzu (Dworzec Gdański):

Zajęcia teoretyczne w szkole nauki jazdy GAZeLka

Wybierz dogodną dla siebie formułę: zajęcia stacjonarne lub online.

30 godzin jazd praktycznych

Wszystkie manewry na placu oraz jazdy w ruchu drogowym.

Materiały szkoleniowe

Otrzymujesz książkę i dostęp do pełnej bazy testów egzaminacyjnych zatwierdzonej przez Polskie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

Auta identyczne jak w WORD

Wszystkie zajęcia praktyczne prowadzimy na nowych samochodach Hyundai i20.

Egzaminy wewnętrzne teoretyczne

Nieograniczona ilość podejść w cenie kursu. Zdajesz aż do skutku!

Zacznij kurs na prawo jazdy już dziś!

Jak do nas dojechać?

Jesteśmy obok metra Dworzec Gdański!

Szkoła jazdy Żoliborz Warszawa GAZeLka – Dworzec Gdański to lokalizacja, która jest niesamowicie wygodna. Dotrzesz do nas łatwo i przede wszystkim szybko. Jeździ tutaj linia M1, zatem bezpośrednio dotrzesz do nas z Bielan czy Ursynowa. Jesteśmy blisko Ciebie!

Miejsce spotkań z instruktorem

Parking przy Dworcu Gdańskim

Jeździmy po trasach egzaminacyjnych!

Trasy egzaminacyjne na kategorię B w Warszawie nie są oficjalnie wyznaczone, ale my wiemy, że się powtarzają. Oczywiście trasę wybiera egzaminator, jednakże musi ona mieć możliwości wykonywania manewrów, które są zawarte w arkuszu egzaminacyjnym. Stąd też egzaminacyjne L-ki poruszają się po podobnych obszarach. My te trasy znamy! Wiemy, na co patrzą egzaminatorzy i gdzie pojedziesz na egzaminie. Pokażemy Ci każdą zawiłość drogi, wyjaśnimy znaki oraz trudne skrzyżowania.

Dzięki naszej lokalizacji przy ulicy Zygmunta Słomińskiego poruszamy się w obrębie tras egzaminacyjnych WORD Bemowo lub Odlewnicza, które są najbliżej tej lokalizacji a to oznacza, że nic Cię nie zaskoczy na egzaminie! Zdajesz na terenie innego WORD-u ?  Nie ma to dla nas problemy, uczymy Cię na trasach, które będziesz miał na egzaminie.

Dlaczego GAZeLka Warszawa to wyjątkowa szkoła jazdy?

Możesz wybrać sposób nauki: stacjonarnie lub online

Oferujemy zajęcia teoretyczne stacjonarne lub online. Dzięki temu możesz z łatwością dopasować ich formę do swoich potrzeb.

Jeśli lubisz interakcję z grupą, prowadzącym, czyli po prostu zajęcia na żywo to zapraszamy na naukę jazdy kategorii B stacjonarnie. Kursy stacjonarne w naszej szkole jazdy GAZeLka startują w każdy weekend. Wykłady odbywają się w każdą sobotę i niedzielę wymiennie na ul. Radarowej 26 lub Stefana Batorego 39. Dla ułatwienia nauki otrzymujesz od nas książkę w wersji papierowej. Książka nauka jazdy kategorii B GAZeLka jest skonstruowana tak, że zaczynasz od najprostszych pojęć i w miarę jej przerabiania uczysz się rzeczy bardziej zaawansowanych. Dzięki temu teorię przyswajasz w sposób ułożony i dostosowany do etapu nauki, na którym jesteś. A jeśli masz z czymś problem, to z łatwością możesz powrócić do danego tematu. Co więcej, książka napisana jest językiem przystępnym, więc zagadnienia przyswoisz bardzo szybko!

Natomiast jeśli wolisz uczyć przez Internet i samodzielnie regulować sobie godziny, to wybierz kurs kategorii B online. Otrzymasz dostęp do łatwej w obsłudze aplikacji szkoleniowej na 100 dni. Taka formuła daje Ci pełną wolność. Możesz uczyć się na smartfonie, tablecie, komputerze stacjonarnym czy laptopie. W każdym miejscu i o każdej porze. Wszystko zależy od Ciebie!

Dodatkowo w ramach kursu stacjonarnego i kursu online otrzymujesz dostęp do pełnej bazy testów egzaminacyjnych zatwierdzonej przez Polskie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

Masz 30 godzin jazd z doświadczonym instruktorem

Na jazdach uczymy się wszystkich manewrów na placu oraz jazdy w ruchu drogowym. Z nami perfekcyjnie opanujesz łuk. Co ważne, na łuku nie stosujemy żadnych trików, jazdy na słupki czy na ilość obrotów kierownicą, które później zawodzą. Zamiast tego uczymy wyczucia odległości, jazdy na lusterkach oraz panowania nad zachowaniem auta. Ten sposób sprawia, że łuk dla naszych kursantów nie stanowi problemu na egzaminie. Ruszanie na wzniesieniu z GAZeLką to także sama przyjemność. Dzięki sprawdzonym metodom naszych instruktorów szybko opanujesz sprzęgło i wyczujesz auto. A kiedy ruszymy na miasto, to szybko złapiesz wiatr w żagle. Nauczymy Cię m.in.: włączania się do ruchu, jazdy drogami dwukierunkowymi, jednokierunkowymi, dwujezdniowymi, parkowania, zawracania, omijania, wyprzedzania, wymijania, hamowania do zatrzymania w wyznaczonym miejscu oraz pozostałych manewrów. A potwierdzają to nasi kursanci, którzy osiągają sukces na egzaminie!

Jeździsz nowymi samochodami Hyundai i20, identycznymi jak na egzaminie

Nasza flota to auta nowe, sprawne i zadbane. Jeździmy na Hyundai i20, czyli na tych samych autach, które są używane przez WORD Warszawa – nic Cię nie zaskoczy na egzaminie. A dzięki temu, że nasza flota jest duża, to nie mamy przestojów, więc terminy jazd nie są odległe i możesz szybko skończyć praktykę. Nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie i sprawdzone metody nauczania. W efekcie nauka jest jednocześnie przyjemna i efektywna.

Kurs prawa jazdy Żoliborz | kurs kat. B | GAZeLka

Na naukę jazdy samochodem nigdy nie jest za późno! Dołącz do grona szczęśliwych kursantów szkoły nauki jazdy GAZeLka, której jeden z oddziałów znajduje się na pograniczu dwóch dzielnic Warszawy: Żoliborza oraz Śródmieścia.

Do nauki jazdy w naszej szkole jazdy w Warszawie przy Dworcu Gdańskim zapraszamy nie tylko tych, którzy mieszkają w Warszawie, ale także mieszkańców okolicznych miejscowości. Dlaczego? Ponieważ jest ona niezwykle dobrze skomunikowana nawet z najbardziej odległymi częściami miasta. Oprócz stacji metra znajduje się tu również przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej.

Dlaczego prawo jazdy w GAZeLce w Warszawie?

Najlepszą rekomendacją dla naszej Szkoły Jazdy GAZeLka są zadowoleni kursanci – to dzięki nim możemy wciąż doskonalić swój warsztat i nauczać efektywnie oraz w przyjaznej atmosferze. Zawsze jeździmy z kursantami po trasach, które są wybierane również przez egzaminatorów. Dzięki temu znacznie zwiększa się szansa, że wskazaną trasę na egzaminie pokonasz bez najmniejszych przeszkód oraz niepotrzebnego stresu! Wskażemy, na co zwrócić uwagę, wyjaśnimy konkretne znaki i podpowiemy, jak bezpiecznie pokonać trudne skrzyżowania.

Zrób prawo jazdy dzięki GAZeLce i ciesz się swobodą poruszania po największych metropoliach, bez jakichkolwiek obaw! Szkoła jazdy na Żoliborzu GAZeLka czeka zarówno na kursantów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę za kierownicą, jak i na tych, którzy z jakiegoś powodu nie ukończyli wcześniejszego kursu w innej szkole i chcą tym razem skutecznie przygotować się do egzaminu.

Prawo jazdy Żoliborz z GAZeLką – wygodnie, bezpiecznie i skutecznie

Nauka jazdy Żoliborz w GAZeLce od zawsze była skuteczna, ale i wygodna dla kursanta. W naszej ofercie mamy kursy zarówno stacjonarne, jak i online, dlatego nawet jeśli obecnie przebywasz poza Warszawą, nic nie stoi na przeszkodzie, aby już dziś zacząć wymarzony kurs prawa jazdy. Forma online co prawda wymaga nieco samodyscypliny, jednak oszczędza czas. Wielu słuchaczy preferuje natomiast zajęcia stacjonarne, gdyż te bardziej motywują ich do nauki. Sam zdecyduj, jaki sposób nauki jest dla Ciebie.

Atutem naszej szkoły jest także nowoczesna flota. Auta są nowe, zadbane, bezpieczne a co równie ważne, identyczne jak na egzaminie WORD. Nie musisz dopłacać za podstawienie auta na egzamin, bo jeździsz u nas identycznym autem, jak w WORD Warszawa. Dzięki temu do egzaminu podejdziesz z większą pewnością i spokojem. Jak zapisać się na prawo jazdy w GAZeLce? To proste! Wystarczy, że zadzwonisz do nas, napiszesz maila, przyjdziesz osobiście lub wypełnisz formularz znajdujący się na stronie.

Inne nasze lokalizacje: nauka jazdy bemowo, prawo jazdy radarowa, szkoła jazdy odlewnicza, szkoła jazdy warszawa mokotów.

Pytania i odpowiedzi

Każdy kursant inaczej przyswaja wiedzę, dlatego do wyboru masz dwie opcje. Możesz przyswoić wiedzę korzystając ze stacjonarnych spotkań i książki w wersji papierowej lub wybrać równie skuteczny kurs online.

Każdy kursant w innym tempie przyswaja nowe umiejętności, dlatego jeśli po zakończeniu części praktycznej poczujesz potrzebę dodatkowych kilku godzin jazdy, po prostu umów się z instruktorem na jazdy doszkalające. Kursanci chwalą sobie nasze metody nauczania – wypracowaliśmy je podczas wielu godzin jazd i szkoleń. Dzięki temu są one wyjątkowo  skuteczne. 

Razem z instruktorem poznajesz najczęściej wykorzystywane trasy jazd egzaminacyjnych oraz skupiasz się na perfekcyjnym opanowaniu placu manewrowego. Ćwiczysz niezbędne manewry i uczysz się bezpiecznie je wykonywać. 

W naszej szkole jazdy m.in. w dzielnicy Dworzec Gdański skupiamy się na precyzyjnym kształceniu nowych kierowców, a to wszystko w przyjaznej atmosferze. Jazda po mieście jest przeplatana elementami placu manewrowego.