Szkoła jazdy Warszawa GAZeLka – Praga Południe

Co wchodzi w skład kursu prawa jazdy kategorii B:

Zajęcia teoretyczne

Ty wybierasz ich formułę: stacjonarnie lub online.

30 godzin jazd praktycznych

Wszystkie manewry na placu oraz jazdy w ruchu drogowym.

Materiały szkoleniowe

Książka z kompleksową wiedzą oraz dostęp do bazy testów egzaminacyjnych, która jest zatwierdzona przez Polskie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

Auta identyczne jak w WORD

Jeździmy nowymi Hyundai i20 - takimi samymi jak na egzaminie.

Egzaminy wewnętrzne teoretyczne

Zdajesz do skutku bez dodatkowych kosztów!

Zacznij kurs na prawo jazdy już dziś!

Jak do nas dojechać?

Biuro znajduje się kilka kroków od przystanku tramwajowego Wiatraczna 07 gdzie dojeżdżają tramwaje o numerach 9 i 24. Bliskość olbrzymiego węzła komunikacyjnego jak Rondo Wiatraczna sprawia, że możemy dojechać kilkoma innymi tramwajami i są to: 3, 6, 22 i 26.
Mamy również szeroki wybór połączeń autobusowych o numerach: 521, 141, 143, 183, 142, 702, 704, 720 oraz 722.
Szkoła jazdy Warszawa GAZeLka Praga Południe – to lokalizacja, blisko Ciebie.
Dotrzesz do nas łatwo i przede wszystkim szybko.

Miejsce spotkań z instruktorem

Oddział ul. Powstańców Śląskich:

  • na parkingu centrum handlowego,  vis-a-vis wejścia do Pizza Hut. 

 

Jeździmy po trasach egzaminacyjnych!

Musisz wiedzieć, że nie ma oficjalnych tras egzaminacyjnych. Jednakże wieloletnie obserwacje naszych instruktorów pozwalają założyć z dużym prawdopodobieństwem, gdzie pojedziesz na egzaminie. Trasę wybiera zawsze egzaminator. Musi ona dawać możliwość wykonania wszystkich manewrów, które są zawarte w arkuszu. Dlatego też L-ki poruszają się po podobnych obszarach. Wiemy gdzie i dlatego zabieramy tam naszych kursantów. Dodatkowo pokazujemy, na co zwracają uwagę egzaminatorzy.

Dlaczego GAZeLka Warszawa to najlepsza szkoła jazdy?

Panuje u nas bezstresowa atmosfera. To dla nas najważniejsze, ponieważ wiemy, że kurs na prawo jazdy może wzbudzać różne emocje. Dlatego nasi instruktorzy to sympatyczni ludzie z pasją i poczuciem humoru, którzy sprawiają, że nauka idzie szybko i przyjemnie.

Mamy największą flotę aut do nauki kat. B w Warszawie, więc zawsze mamy dostępne terminy. Dzięki temu jeździsz bez przestojów. To ważne, zwłaszcza dla osób, którym zależy na szybkim ukończeniu kursu. U nas zrobisz to bez problemu.

Jesteśmy nowocześni, więc możesz uczyć się teorii online. Nasze materiały szkoleniowe możesz włączyć na dowolnym urządzeniu! A jeśli lubisz naukę w grupie to także żaden problem. Kursy stacjonarne w naszej szkole jazdy GAZeLka startują w każdy weekend.
Wykłady odbywają się w każdą sobotę i niedzielę wymiennie na ul. Radarowej 26 lub Stefana Batorego 39. Do tego otrzymujesz książkę w wersji papierowej. Książka prowadzi naukę bardzo intuicyjnie, zaczynasz od rzeczy podstawowych i płynnie przechodzisz do bardziej zaawansowanych.

Ale to nie wszystko, w ramach nauki teorii otrzymujesz dostęp do bazy testów egzaminacyjnych zatwierdzonej przez Polskie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

30 godzin jazd z doświadczonym i przyjaznym instruktorem

Nasze jazdy przebiegają w przyjaznej atmosferze. Nikt nie pogania i nie popędza. Z nami perfekcyjnie opanujesz łuk. Bez żadnych sztuczek. Po prostu nauczymy Cię jeździć po łuku z wyczuciem odległości, użyciem lusterek. Żadnego liczenia słupków czy obrotów kierownicą. Takie podejście sprawia, że nasi kursanci nie mają problemów z łukiem na egzaminie. Do tego nauczymy Cię bez stresu ruszać na wzniesieniu. Mamy sprawdzone metody na opanowanie sprzęgła. A to wszystko ćwiczymy na nowych autach (identycznych jak na egzaminie). Masz więc pewność, że sprzęgło jest nowe i działa tak samo, jak w autach WORDu. Jak już skończymy naukę na placu, to ruszamy w miasto. Nauczysz się włączania się do ruchu, jazdy drogami dwukierunkowymi, jednokierunkowymi, dwujezdniowymi, parkowania, zawracania, omijania, wyprzedzania, wymijania, hamowania do zatrzymania w wyznaczonym miejscu oraz pozostałych manewrów. A później pójdziesz i zdasz egzamin. Bez stresu, bez problemu ;)!

Jeździmy po trasach egzaminacyjnych!

Dzięki naszej lokalizacji pokonujemy trasy egzaminacyjne.

Lokalizacje placów manewrowych

Nasz plac manewrowy zlokalizowany jest w pobliżu naszego ośrodka, dzięki temu nie musisz tracić czasu na dojazd! Czas wykorzystujemy tylko na naukę, a nie na zbędne dojazdy!

Szkoła jazdy Praga Południe

Szkoła nauki jazdy numer 1 na Mazowszu? GAZeLka! Jeśli poszukujesz skutecznej, renomowanej, a przede wszystkim sprawdzonej już przez wielu kursantów szkoły, gdzie w przyjaznej atmosferze zdobędziesz prawo jazdy kat. B., nie mogłeś trafić lepiej. Jeden z oddziałów szkoły jazdy Warszawa GAZeLka mieści się również na warszawskiej dzielnicy Praga Południe (ul. Waszyngtona 83). To tutaj nasi kursanci zdobywają wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną. Zapisz się na kurs prawa jazdy w GAZeLce, a zobaczysz, że zdobycie wymarzonego uprawnienia do kierowania samochodem może być naprawdę przyjemne!

Szkoła jazdy Warszawa Praga Południe| kategoria B | GAZeLka

Wiele osób, zanim zapisze się na kurs jazdy, ma różne obawy. Mogą one dotyczyć np. skuteczności nauczania, czy też atmosfery panującej w szkole oraz dopasowania harmonogramu jazd do innych obowiązków. W szkole jazdy GAZeLka w Warszawie (Praga Południe) udowadniamy, że wszystkie te obawy nie mają podstaw, a Twoje wymarzone prawo jazdy nigdy nie było tak blisko!

W GAZeLce nie rzucamy słów na wiatr. Jeśli mówimy, że zajęcia odbywają się w dobrej i otwartej atmosferze, to tak właśnie jest. Przyczyniają się do tego m.in. nasi wspaniali i doświadczeni instruktorzy. To osoby niezwykle profesjonalne, które indywidualnie podchodzą do każdego kursanta i ćwiczą z przyszłymi kierowcami manewry zarówno na placu, jak i podczas jazd na mieście. Wspólne jazdy z instruktorem są więc konkretne, wypełnione jasnymi wskazówkami i życzliwą rozmową. Co istotne, nie ma dla nas znaczenia, czy podchodzisz do kursu na prawo jazdy w GAZeLce po raz pierwszy, czy też uczyłeś się bądź uczyłaś w innej szkole, a teraz chcesz podszkolić swoje umiejętności i po raz kolejny podejść do egzaminu. W naszej szkole przekażemy Ci niezbędną wiedzę oraz umiejętności, aby egzamin państwowy zakończył się sukcesem!

Szkoła jazdy Rondo Wiatraczna

 
Jeśli szukasz profesjonalnej szkoły jazdy w Warszawie, która znajduje się w okolicy Ronda Wiatraczna, to właśnie tu jesteś we właściwym miejscu. Nasza szkoła jazdy oferuje wysoko wykwalifikowanych instruktorów oraz nowoczesny tabor pojazdów, aby zapewnić Ci kompleksowe przygotowanie do zdobycia prawa jazdy. Nie trać czasu, rozpocznij swoją przygodę za kierownicą – szkoła jazdy Rondo Wiatraczna.

Prawo jazdy za 1 razem? Nauka jazdy Praga Południe

Profesjonalizm w GAZeLce widać na każdym kroku. Nie tylko podchodzimy do każdego kursanta niezwykle indywidualnie, zapewniamy wsparcie najlepszych instruktorów, dajemy możliwość nauki zagadnień teoretycznych stacjonarnie i online, ale również uczymy na nowych samochodach Hyundai i20. Co bardzo ważne, są to dokładnie te same pojazdy, na których przeprowadzane są końcowe egzaminy państwowe. Dzięki temu o wiele wcześniej nasi kursanci mogą oswoić się z wnętrzem pojazdu, aby na egzaminie nie odczuwać dodatkowego stresu związanego ze zmianą auta egzaminacyjnego. Jest to jeden z wielu powodów, dla których nasi dotychczasowi kursanci tak bardzo chwalą i polecają kurs prawa jazdy w Warszawie z GAZeLką.

Praga Południe, Rembertów, Wawer – doskonała lokalizacja naszej szkoły jazdy

Naszą szkołę jazdy wyróżniają również doskonałe lokalizacje. Warszawa jest niezwykle rozległa i działa na jej terenie wiele ośrodków, w których możesz zapisać się na kurs prawa jazdy. Czy jednak każdy z nich zapewnia swoim kursantom tak dogodne warunki, a także nie zmusza ich do dalekich dojazdów do szkoły jazdy? Nie! Dlatego GAZeLkę znajdziesz w kolejnej lokalizacji – dzielnica Praga Południe. Co więcej, jeśli jesteś mieszkańcem, albo po prostu masz blisko do dzielnicy Praga Południe z sąsiadującego z nią Rembertowa oraz dzielnicy Wawer, również warto skorzystać z usług właśnie naszej szkoły.

Innowacyjne podejście do nauczania w szkole jazdy GAZeLka

Doskonale wiemy, że współczesna szkoła jazdy musi podążać za swoimi kursantami oraz ich wymaganiami. Z tego względu w naszej szkole wprowadziliśmy wiele udogodnień, aby nauka jazdy była jeszcze przyjemniejsza i oczywiście skuteczniejsza. Kursantom dajemy możliwość wyboru rodzaju zajęć teoretycznych: mogą się one odbywać stacjonarnie, jeśli lubisz przyswajać wiedzę w grupie i pod okiem instruktora, ale też online, jeśli chcesz uczyć się w warunkach domowych. Kolejne udogodnienie to system powiadomień SMS – dzięki niemu na pewno nie zdarzy się, że zapomnisz o zbliżającej się jeździe z instruktorem! Co ważne, jesteśmy elastyczni i z przyjemnością dostosujemy harmonogram jazd do Twojego planu dnia.

Jazdy doszkalające Warszawa Praga Południe – poczuj się pewnie za kółkiem

Oferowane przez nas jazdy doszkalające w Warszawie (Praga Południe) są doskonałym rozwiązaniem dla dwóch grup kursantów. Pierwszą z nich są osoby, które mają już prawo jazdy, ale z jakiegoś powodu nie czują się pewnie za kierownicą, bądź miały długą przerwę w jeździe. Co ważne, jeśli chcesz, możemy pojechać z Tobą we wskazane lokalizacje, gdzie przećwiczymy konkretne manewry. Masz wątpliwości? Nie wiesz albo nie pamiętasz, jak zachować się w danej sytuacji? Nie jest ważne, że masz już prawo jazdy. Pytaj o co i ile chcesz! Druga grupa to osoby, które czekają na egzamin praktyczny, ale chcą jeszcze przećwiczyć jazdę na mieście lub na placu manewrowym. W trakcie jazdy wykonamy wszystkie zadania egzaminacyjne, a wiedzę przekażemy jasno, konkretnie i w miłej atmosferze. Nasi kursanci mogą to potwierdzić.

Zacznij kurs na prawo jazdy już dziś!

Przekonaliśmy Cię do zapisu na kurs prawa jazdy właśnie w GAZeLce? Na pewno! Na kurs (albo jazdy doszkalające) możesz zapisać się łatwo i wygodnie za pośrednictwem naszej strony internetowej. Znajdziesz tutaj również wiele innych, ważnych informacji związanych m.in. z cennikiem. Masz więcej pytań? Rozumiemy, jeśli możesz mieć jeszcze jakieś wątpliwości. W takiej sytuacji nie czekaj, tylko jak najszybciej skontaktuj się z nami. Do zobaczenia w GAZeLce!

Pytania i odpowiedzi

Nasza szkoła jazdy wychodzi naprzeciw osobom, które mają napięty grafik – uczą się, pracują. Jeśli masz mało czasu, wybierz teorię w wygodnej formie online. Kolejną część nauki do egzaminu na prawo jazdy – jaką jest część praktyczna – pomimo wyboru teorii online odbędziesz jak każdy inny kursant z dowolnej lokalizacji.

Jeśli chcesz rozpocząć jazdy na Pradze Południe – masz taką możliwość. Nauka praktyki rusza z każdej lokalizacji naszej szkoły.

Teoria w wersji stacjonarnej i online jest tak samo skuteczna. Poznasz wnikliwie zasady ruchu drogowego i będziesz mógł zweryfikować posiadaną wiedzę podczas części praktycznej. Będzie ona polegać na jeździe po mieście z instruktorem oraz wykonywaniu manewrów na placu pod okiem fachowca.

Nie martw się – instruktorzy czuwają nad poprawnym wykonywaniem manewrów, a na mieście skupiają się na trasach egzaminacyjnych, zwracając szczególną uwagę na najbardziej newralgiczne punkty. Jeśli coś będzie nie tak, od razu skorygują błąd, abyś był perfekcyjnie przygotowany.

Jeśli po wykorzystaniu 30 godzin jazdy w ramach kursu prawa jazdy będziesz chcieć jeszcze bardziej podszkolić umiejętności, poćwiczyć jazdę lub utrwalić trasy egzaminacyjne do zdania prawa jazdy w lokalizacji – Praga Południe, umów się na dodatkowe lekcje z instruktorem przez nasz kalendarz online, telefonicznie, mailowo lub stacjonarnie w naszym biurze.