Szkoła jazdy Bródno Warszawa GAZeLka

Co wchodzi w skład kursu prawa jazdy kategorii B na Bródnie:

Zajęcia teoretyczne

Ty wybierasz ich formułę: stacjonarnie lub online.

30 godzin jazd praktycznych

Wszystkie manewry na placu oraz jazdy w ruchu drogowym.

Materiały szkoleniowe

Książka z kompleksową wiedzą oraz dostęp do bazy testów egzaminacyjnych, która jest zatwierdzona przez Polskie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

Auta identyczne jak w WORD

Wszystkie zajęcia praktyczne prowadzimy na nowych samochodach Hyundai i20.

Egzaminy wewnętrzne teoretyczne

Masz nieograniczoną ilość podejść w cenie kursu. Zdajesz aż do skutku!

Szkoła jazdy Bródno

Szkoła jazdy Warszawa GAZeLka mieści się  na warszawskiej dzielnicy Bródno, zlokalizowanej w pobliżu ośrodka egzaminacyjnego WORD – Odlewnicza. Co ważne, szkoła jazdy GAZeLka na Odlewniczej swoim zasięgiem oprócz Bródna obejmuje również Żerań i Białołękę. Jeśli jesteś mieszkańcem tych dzielnic – zgłoś się do nas!

Nauka jazdy

GAZeLka to miejsce, gdzie odnajdą się zarówno osoby niemające wcześniej okazji do kierowania samochodem, jak i takie, które mają za sobą kilka podejść i pragną w komfortowych warunkach z sukcesem zdać egzamin w Warszawie. Prawo jazdy kat B daje wiele możliwości. Spontaniczne wyjazdy, możliwość przemieszczania się niezależnie od komunikacji miejskiej czy sprawny dojazd do pracy to tylko część zalet. Najważniejsze jednak są wolność i niezależność, jaką daje poruszanie się samochodem. Też tak chcesz? Dzięki naszym jazdom doszkalającym egzamin w oddziale WORD przy ul. Odlewniczej zdasz skutecznie, efektywnie i bez niepotrzebnego stresu, a także z pewnością zdobytej wiedzy oraz umiejętności!

 

Zacznij kurs na prawo jazdy już dziś!

Jak do nas dojechać?

Najłatwiejszym sposobem jest dojazd tramwajem linii 4 albo 41 lub autobusem linii 314 do przystanku “Odlewnicza”.

Miejsce spotkań z instruktorem

Oddział ul. Odlewnicza 

  • na parkingu przed biurem GAZeLka,  pomiędzy ulicą, a budynkiem

Jeździmy po trasach egzaminacyjnych!

Dzięki naszej lokalizacji pokonujemy trasy egzaminacyjne.

Lokalizacje placów manewrowych

Nasz plac manewrowy zlokalizowany jest w pobliżu naszego ośrodka, dzięki temu nie musisz tracić czasu na dojazd! Czas wykorzystujemy tylko na naukę, a nie na zbędne dojazdy!

Zapisz się do naszej szkoły jazdy na Odlewniczej!

Wiele osób odczuwa tremę przed rozpoczęciem kursu. To oczywiście normalne. Okazuje się jednak, że można uczyć się jeździć w przyjaznej atmosferze i w dodatku skutecznie! Ośrodek Szkolenia Kierowców na Odlewniczej słynie z życzliwej atmosfery oraz kompetentnej, empatycznej kadry. Formę nauki teorii (online lub stacjonarnie) wybiera się w zależności od potrzeb. Co ważne, gwarantujemy profesjonalne oraz kompleksowe przygotowanie do egzaminu końcowego. Jest to możliwe nie tylko dzięki wykwalifikowanej kadrze, ale również formie przekazywanej wiedzy i materiałom dydaktycznym. Masz pewność, że do egzaminu podejdziesz przygotowana/przygotowany, z opanowaną teorią oraz niezbędnymi umiejętnościami.

Potwierdzeniem tych słów są tysiące zadowolonych kursantów! Jeździmy dokładnie takimi autami, jak w WORD: do dyspozycji mamy nowe samochody Hyundai i20. 30 godzin jazd pozwala na opanowanie wszystkich manewrów na drodze: mijania, skrętów, parkowania etc. Co istotne, do naszej szkoły jazdy niejednokrotnie trafiają osoby, które już wcześniej podchodziły do egzaminu, jednak bez skutku. Po kilku jazdach doszkalających kończą one egzamin z wynikiem pozytywnym. Nie zniechęcaj się! Sprawdź, jak uczymy w szkole GAZeLka. Zapraszamy na jazdy doszkalające do naszej szkoły na Odlewniczą!

Jazdy doszkalające Warszawa Bródno – efektywna nauka w przyjaznej atmosferze!

Do naszej szkoły nauki jazdy zapraszamy zarówno osoby, które nie miały wcześniej okazji kierować autem, jak i tych, którzy być może zniechęcili się sposobem nauki w innych ośrodkach. W takim przypadku szczególnie zapraszamy na jazdy doszkalające Warszawa przy ul. Odlewniczej. Instruktorzy pokierują, dadzą informację zwrotną i nauczą wszystkiego, co niezbędne, by egzamin zdać z uśmiechem na twarzy! Zawsze skrupulatnie, dokładnie i jasno tłumaczymy co jest do poprawy i wspólnie trenujemy umiejętności. Dzięki temu każdy poczuje się za kierownicą pewnie oraz komfortowo. I właśnie o to chodzi! Prowadzenie samochodu jest – i może stać się dla Ciebie – przyjemnością. Ukończenie kursu daje zaś mnóstwo satysfakcji. To także wartościowy punkt w CV, otwierający drzwi do wielu zawodów wymagających mobilności. Zdecydowanie jest więc o co powalczyć. W szkole jazdy GAZeLka marzenie o zdobyciu “prawka” wreszcie może stać się rzeczywistością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i już dziś rozpocznij kurs!

Inne nasze lokalizacje: 

Szkoła jazdy Mokotów, Szkoła jazdy Wilanów, Szkoła jazdy Włochy, Szkoła jazdy Bemowo, Szkoła jazdy Dworzec Gdański, Szkoła jazdy Praga Południe, Szkoła jazdy Wawer (Międzylesie), Szkoła jazdy Otwock

Pytania i odpowiedzi

Praktyka zawiera 30 godzin jazd samochodem. W szkole jazdy na Odlewniczej jeździmy zawsze trasami egzaminacyjnymi. Dzięki temu dobrze je opanujesz, a tym samym poczujesz się pewnie podczas egzaminu. Poza tym przygotowujemy Cię do płynnego i sprawnego poruszania się w ruchu drogowym.

Jazdy praktyczne obejmują zarówno jazdę po mieście, jak i doskonalenie manewrów na placu. Zajęcia są przeplatane jednymi i drugimi elementami, a to za sprawą niewielkiej odległości placu manewrowego od siedziby szkoły.

Jeśli trafiłeś do szkoły jazdy na Odlewniczej na Bródnie, warto na egzamin na prawo jazdy zgłosić się do ośrodka WORD zlokalizowanego również przy ul. Odlewniczej (ME 1), dokładnie vis-a-vis naszej szkoły jazdy.

Zawsze możesz skorzystać z jazd doszkalających. Jeśli po 30 godzinach jazd praktycznych w ramach kursu prawa jazdy będziesz chcieć więcej, możesz skorzystać z oferty na  dodatkowe jazdy doszkalające. Możesz w ten sposób poćwiczyć najbardziej wymagające manewry i przygotować się jeszcze lepiej do egzaminu państwowego.