Szkoła jazdy Wawer Warszawa (Międzylesie)

Co wchodzi w skład kursu prawa jazdy kategorii B w Wawrze:

Zajęcia teoretyczne w szkole nauki jazdy GAZeLka

Wybierz dogodną dla siebie formułę: zajęcia stacjonarne lub online.

30 godzin jazd praktycznych

Wszystkie manewry na placu oraz jazdy w ruchu drogowym.

Materiały szkoleniowe

Otrzymujesz książkę i dostęp do pełnej bazy testów egzaminacyjnych zatwierdzonej przez Polskie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

Auta identyczne jak w WORD

Wszystkie zajęcia praktyczne prowadzimy na nowych samochodach Hyundai i20.

Egzaminy wewnętrzne teoretyczne

Nieograniczona ilość podejść w cenie kursu. Zdajesz aż do skutku!

Nauka jazdy Wawer - profesjonalna szkoła jazdy Warszawa

Nauka jazdy Wawer (Międzylesie) to kolejna nasza lokalizacja, w której przygotujesz się w sposób kompleksowy do egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Lokalizacja szkoły jazdy Międzylesie to osiedle dzielnicy Wawer. Osiedle znajduje się również blisko dzielnic Józefów i Otwock dzięki temu nie tracisz czasu na dojazdy, bo jesteśmy blisko Ciebie!

Prawo jazdy Wawer – z nami nauka pójdzie Ci szybko i efektywnie. Dbamy o naszych kursantów, więc otrzymasz wszystko to, czego potrzebujesz, by stać się kierowcą świadomym na drodze. Z nami zrozumiesz przepisy drogowe, a nie tylko nauczysz się ich na pamięć. Dzięki temu po zdanym egzaminie bez stresu wsiądziesz i pojedziesz, gdzie tylko chcesz!

Zacznij kurs na prawo jazdy już dziś!

Jak do nas dojechać?

Zaraz obok naszego biura znajduje się przystanek autobusy o numerach: 115, 119 147 oraz 319. Innym sposobem jest skorzystanie z kolejki i pięciominutowy spacer ze Stacji Warszawa Międzylesie.

Szkoła jazdy Wawer - miejsce spotkań z instruktorem

Jazdy zaczynają się i kończą na parkingu pod biurem przy ulicy Żegańskiej 12 

Jeździmy po trasach egzaminacyjnych!

Nauka prawa jazdy Wawer (Międzylesie) daje wiele korzyści. Nasi profesjonalni instruktorzy dobrze znają wszystkie trasy i uczą prowadzenia samochodu po trasach egzaminacyjnych. Najbliżej naszego oddziału położony jest WORD Radarowa. Dodatkowym argumentem jest bliskość Południowej Obwodnicy Warszawy. Dojazd autostradą spod biura na trasy egzaminacyjne zajmuje około 20 minut.

Nauka jazdy Wawer (Międzylesie) - prawo jazdy kat. B Warszawa

W naszej szkole zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną, która przygotuje Cię do egzaminu państwowego WORD. U nas możesz wybrać sposób nauki: teoria stacjonarnie lub teoria online. Wiedzą praktyczną podzielą się z Tobą nasi doświadczeni instruktorzy, którzy przeprowadzą Cię przez jazdy.

W trakcie jazd nauczysz się prawidłowo poruszać w ruchu drogowym i żaden znak czy skrzyżowanie nie będą dla Ciebie problemem. Instruktorzy ze szkoły jazdy – Warszawa Wawer (Międzylesie) wyrobią w Tobie nawyki odpowiedzialnego kierowcy, dzięki temu egzamin będzie jedynie formalnością. Zapisz się na kurs nauki jazdy do GAZeLki!

Jazdy doszkalające Warszawa Wawer (Międzylesie) – zdaj egzamin, wróć za kółko

Twój egzamin nie poszedł najlepiej? Nic się nie stało. Każdemu może się przytrafić. Skorzystaj z jazd doszkalających w GAZeLce! Nasi instruktorzy wskażą Ci błędy, które popełniasz i szybko pomogą je skorygować Jazdy doszkalające Warszawa – Wawer, (Międzylesie) to jedna z naszych 8 lokalizacji, w GAZeLce solidnie szlifujemy i doskonalimy umiejętności kursantów, wykorzystując sprawdzone przez lata metody nauki. Dzięki temu masz pewność, że na egzaminie nic Cię nie zaskoczy. Zapraszamy także osoby, które już mają prawo jazdy, ale z różnych przyczyn boją się jeździć. Nasi instruktorzy na nowo zarażą Cię przyjemnością jeżdżenia. Z nami pokonasz wszelkie trudności i z radością powrócisz za kółko. Pojeździmy razem po trasach, które sprawiają Ci problem i szybko przekonasz się, że strach ma wielkie oczy.

Szkoła Jazdy Wawer - co nas wyróżnia?

 • indywidualne podejście do każdego kursanta,
 • nowoczesne metody nauczania,
 • tysiące wyszkolonych kierowców
 • tempo nauki dostosowane do kursanta,
 • duży plac manewrowy,
 • ponad 8 letnie doświadczenie w kursach kat. B.

Szkoła jazdy w Warszawie - Warszawa Wawer (Międzylesie)

 • Dzielnica Wawer położona jest we wschodniej części Warszawy. Jest to jedna z największych i najbardziej zielonych dzielnic stolicy. Wawer słynie z pięknych lasów i terenów rekreacyjnych nad Wisłą. Znajduje się tu m.in. park im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK – jedno z ulubionych miejsc spacerowych i rowerowych warszawiaków.

 • Wawer jest dobrze skomunikowany z centrum Warszawy. Najłatwiej dojechać tutaj samochodem lub komunikacją miejską. Podróż samochodem z centrum zajmuje około 20 minut. Należy kierować się ulicą Marsa w stronę Rembertowa i dalej ulicą Chełmżyńską. Można też pojechać Trasą Siekierkowską i skręcić w ulicę Płowiecką.

 • Wawer jest dobrym miejscem na rozpoczęcie nauki jazdy, gdyż znajduje się tu niewielki ruch uliczny i szerokie, rzadko zatłoczone ulice. Jednocześnie dzielnica jest dobrze skomunikowana z resztą Warszawy, więc dojazd do tras egzaminacyjnych WORD Radarowa nie stanowi problemu.

Jeździsz nowymi samochodami Hyundai i20, identycznymi jak na egzaminie

Nasza flota to auta nowe, sprawne i zadbane. Jeździmy na Hyundai i20, czyli na tych samych autach, które są używane przez WORD Warszawa – nic Cię nie zaskoczy na egzaminie. A dzięki temu, że nasza flota jest duża, to nie mamy przestojów, więc terminy jazd nie są odległe i możesz szybko skończyć praktykę. Nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie i sprawdzone metody nauczania. W efekcie nauka jest jednocześnie przyjemna i efektywna.

Szkoła jazdy Warszawa Żoliborz | kurs kat. B | GAZeLka

Na naukę jazdy samochodem nigdy nie jest za późno! Dołącz do grona szczęśliwych kursantów szkoły nauki jazdy GAZeLka, której jeden z oddziałów znajduje się na pograniczu dwóch dzielnic Warszawy: Żoliborza oraz Śródmieścia.

Do nauki jazdy w naszej szkole jazdy w Warszawie przy Dworcu Gdańskim zapraszamy nie tylko tych, którzy mieszkają w Warszawie, ale także mieszkańców okolicznych miejscowości. Dlaczego? Ponieważ jest ona niezwykle dobrze skomunikowana nawet z najbardziej odległymi częściami miasta. Oprócz stacji metra znajduje się tu również przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej.

Dlaczego prawo jazdy w GAZeLce w Warszawie?

Najlepszą rekomendacją dla naszej Szkoły Jazdy GAZeLka są zadowoleni kursanci – to dzięki nim możemy wciąż doskonalić swój warsztat i nauczać efektywnie oraz w przyjaznej atmosferze. Zawsze jeździmy z kursantami po trasach, które są wybierane również przez egzaminatorów. Dzięki temu znacznie zwiększa się szansa, że wskazaną trasę na egzaminie pokonasz bez najmniejszych przeszkód oraz niepotrzebnego stresu! Wskażemy, na co zwrócić uwagę, wyjaśnimy konkretne znaki i podpowiemy, jak bezpiecznie pokonać trudne skrzyżowania.

Zrób prawo jazdy dzięki GAZeLce i ciesz się swobodą poruszania po największych metropoliach, bez jakichkolwiek obaw! Szkoła jazdy na Żoliborzu GAZeLka czeka zarówno na kursantów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę za kierownicą, jak i na tych, którzy z jakiegoś powodu nie ukończyli wcześniejszego kursu w innej szkole i chcą tym razem skutecznie przygotować się do egzaminu.

Prawo jazdy z GAZeLką – wygodnie, bezpiecznie i skutecznie

Nauka jazdy w GAZeLce od zawsze była skuteczna, ale i wygodna dla kursanta. W naszej ofercie mamy kursy zarówno stacjonarne, jak i online, dlatego nawet jeśli obecnie przebywasz poza Warszawą, nic nie stoi na przeszkodzie, aby już dziś zacząć wymarzony kurs prawa jazdy. Forma online co prawda wymaga nieco samodyscypliny, jednak oszczędza czas. Wielu słuchaczy preferuje natomiast zajęcia stacjonarne, gdyż te bardziej motywują ich do nauki. Sam zdecyduj, jaki sposób nauki jest dla Ciebie.

Atutem naszej szkoły jest także nowoczesna flota. Auta są nowe, zadbane, bezpieczne a co równie ważne, identyczne jak na egzaminie WORD. Nie musisz dopłacać za podstawienie auta na egzamin, bo jeździsz u nas identycznym autem, jak w WORD Warszawa. Dzięki temu do egzaminu podejdziesz z większą pewnością i spokojem. Jak zapisać się na prawo jazdy w GAZeLce? To proste! Wystarczy, że zadzwonisz do nas, napiszesz maila, przyjdziesz osobiście lub wypełnisz formularz znajdujący się na stronie.

Inne nasze lokalizacje: nauka jazdy bemowo, prawo jazdy radarowa, szkoła jazdy odlewnicza, szkoła jazdy warszawa mokotów.

Pytania i odpowiedzi

Każdy kursant inaczej przyswaja wiedzę, dlatego do wyboru masz dwie opcje. Możesz przyswoić wiedzę korzystając ze stacjonarnych spotkań i książki w wersji papierowej lub wybrać równie skuteczny kurs online i uczyć się w dogodnym dla Ciebie terminie i tempie. Sprawdź nasz artykuł, w którym dzielimy się metodami na to jak szybko przyswoić teorię.

Każdy kursant w innym tempie przyswaja nowe umiejętności, dlatego jeśli po zakończeniu części praktycznej poczujesz potrzebę dodatkowych kilku godzin jazdy, po prostu umów się z instruktorem na jazdy doszkalające. Kursanci chwalą sobie nasze metody nauczania – wypracowaliśmy je podczas wielu godzin jazd i szkoleń. Dzięki temu są one wyjątkowo  skuteczne. 

 • Razem z instruktorem poznajesz najczęściej wykorzystywane trasy jazd egzaminacyjnych oraz skupiasz się na perfekcyjnym opanowaniu placu manewrowego. Ćwiczysz niezbędne manewry i uczysz się bezpiecznie je wykonywać. 

  W naszej szkole jazdy m.in. w dzielnicy Wawer skupiamy się na precyzyjnym kształceniu nowych kierowców, a to wszystko w przyjaznej atmosferze. Jazda po mieście jest przeplatana elementami z placu manewrowego. Zobacz  jak wygląda część praktyczna egzaminu państwowego na prawo jazdy, aby wiedzieć o czym pamiętać oraz na co warto być przygotowanym.