Powrót za kółko – jazdy doszkalające w GAZeLka Warszawa dla osób z prawem jazdy

Masz prawo jazdy, ale z różnych przyczyn nie czujesz się pewnie za kółkiem? Zmienimy to! Z nauką jazdy GAZeLka ponownie wrócisz za kierownicę i żadna trasa nie będzie dla Ciebie straszna.

Jazdy doszkalające w szkole jazdy GAZeLka sprawią, że ponownie wrócisz za kierownicę i żadna trasa nie będzie dla Ciebie straszna. Jazda doszkalająca jest niczym korepetycje z przedmiotu, skupiasz się z instruktorem na tym, co sprawia Ci trudność i rozwiązujesz problem! 

Nasza kadra ma swoje wypracowane przez lata sposoby nauki, które sprawią, że szybko sobie wszystko przypomnisz. Przećwiczymy z Tobą problematyczne manewry. Pojedziemy w miejsca, których się obawiasz i zmienimy stres w pewność jazdy. 

Powrót za kółko — teoria

Powrót za kółko to nie tylko same jazdy doszkalające. Możesz również skorzystać z nauki teorii, by odświeżyć sobie przepisy i przypomnieć znaki. Wraz z nami powtórzysz przepisy oraz rozjaśnisz sobie ewentualne wątpliwości. 

Co wchodzi w skład kursu "powrót za kółko"?

20 godzin
jazd doszkalających

dostęp do teorii i bazy testów w aplikacji online

jazdy po dowolnie wybranej dzielnicy Warszawy

Powrót za kółko - cena

Poznaj cenę lekcji doszkalających “Powrót za kółko” – kliknij i sprawdź cenę

Jazdy doszkalające dla osób z prawem jazdy

Zapraszamy do GazeLka – szkoły jazdy z urguntowaną pozycją na rynku, która od 10 lat specjalizuje się w kursach i doszkalaniu kierowców kategorii B. Nasza szkoła oferuje jazdy doszkalające w Warszawie.

Nasze kursy doszkalające są dedykowane zarówno osobom posiadającym prawo jazdy, jak i tym, którzy chcą przypomnieć sobie zasady i umiejętności związane z prowadzeniem pojazdu. Oferujemy profesjonalne jazdy doszkalające w Warszawie dostosowane do potrzeb i umiejętności posiadaczy prawa jazdy. 

Kurs przypominający prawo jazdy Warszawa

Skorzystaj z naszego kursu doszkalającego dla kierowców w Warszawie i podnieś swoje umiejętności za kierownicą. Nasza oferta obejmuje jazdy doszkalające Warszawa dla osób z prawem jazdy (często nazywane jako “kurs przypominający prawo jazdy”). Wybierz GazeLkę i popraw swoje umiejętności za kierownicą.

Pytania i odpowiedzi

Tak, można rozpocząć kurs, jeżeli jeden już odbyliśmy. Przy zapisie wystarczy nanieść taką informację, wraz z numerem PKK (Profil Kandydata na Kierowcę. Kurs prawa jazdy przebiega dużo sprawniej w takiej sytuacji. W mgnieniu oka pozwoli cieszyć się zdobytym prawem jazdy.

Tak, mamy specjalny kurs przeznaczony dla osób posiadających prawo jazdy, który zawiera zajęcia z teorii i 20 godzin jazd szkoleniowych. Przeznaczony jest on dla osób, które mają już prawo jazdy, jednak dawno nie jeździły i nie czują się na siłach aby wyjechać na ulice lub obawiają się konkretnych manewrów. Wraz z instruktorem rozwiewamy wszelkie wątpliwości i ćwiczymy wybrane zagadnienia. Oczywiście nie musisz od razu decydować się na 20 godzin, możesz wziąć pojedyncze godziny jazd doszkalających. Nasi instruktorzy są pełni cierpliwości, więc o nic się nie martw! Szybko powrócisz za kółko!