Szkoła jazdy Warszawa GAZeLka – Mokotów

Co wchodzi w skład kursu prawa jazdy kategorii B na Mokotowie:

Zajęcia teoretyczne

Ty wybierasz ich formułę: stacjonarnie lub online.

30 godzin jazd praktycznych

wszystkie manewry na placu oraz jazdy w ruchu drogowym.

Materiały szkoleniowe

Auta identyczne jak w WORD

Wszystkie zajęcia praktyczne prowadzimy na nowych samochodach Hyundai i20.

Egzaminy wewnętrzne teoretyczne

Masz nieograniczoną ilość podejść w cenie kursu. Zdajesz aż do skutku!

Szkoła jazdy Warszawa Mokotów | kat. A i B | GAZeLka

Szkoła jazdy Warszawa Mokotów to miejsce, w którym zapiszesz się na prawo jazdy kategorii A i B. Przygotujemy Cię do egzaminu na prawo jazdy na samochody osobowe i motocykle. Przyjdź do nas i przekonaj się, że może być to łatwe i przyjemne. Dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, aby nauczyć się kierować pojazdem na drodze, a jeśli w trakcie nauki popełnisz błąd, pomożemy go zrozumieć i wyeliminować złe nawyki.

Nauka jazdyMokotów drogą do zdania egzaminu

Aby zdać test, trzeba się dobrze przygotować i być pewnym swojej wiedzy. Z egzaminem na prawo jazdy jest dokładnie tak samo. Jeśli chcesz go zdać, musisz stawiać sobie wysoko poprzeczkę. W naszej szkole jazdy na Mokotowie nie tylko zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim wykorzystasz ją w praktyce. Pokażemy Ci, że kurs na prawo jazdy może być nie tylko efektywny, ale też dostarczy Ci wielu pozytywnych emocji.

Podczas jazdy nauczysz się, jak prawidłowo poruszać się po ulicach i żadna trasa nie będzie dla Ciebie problemem. Gwarantujemy przyjazną atmosferę wpływającą na zwiększenie pewności siebie i zmniejszenie ryzyka popełnienia błędów. Instruktorzy ze szkoły jazdy – Warszawa Mokotów wskażą, jak poprawnie kierować autem i motocyklem. Kiedy już opanujesz technikę, egzamin będzie jedynie formalnością. Przyjdź do nas i przekonaj się, że Ty też możesz zdobyć prawo jazdy. Po naszym kursie żadne pytanie nie przysporzy problemów i nic na drodze Cię nie zaskoczy.

Jazdy doszkalające Warszawa Mokotów – podejmij z nami kolejną próbę

Podchodziłeś już do egzaminu na prawo jazdy? Cóż, nie każdemu udaje się zdać za pierwszym razem. W dodatku z każdą kolejną próbą nie musi być łatwiej. Nie musi – ale może! Nasi instruktorzy wytłumaczą Ci, jakie błędy dotychczas popełniałeś i pomogą je wyeliminować. Jazdy doszkalające w Warszawie-Mokotów to bardzo częsty wybór kursantów. Nawet jeśli znajdziesz gdzieś w okolicy tańszą szkołę, to my gwarantujemy lepsze warunki. Zapewniamy spokój i profesjonalizm kadry, doskonałą lokalizację, do której bez trudu dojedziesz metrem, a także materiały szkoleniowe i taki pojazd, na jakim będziesz zdawać egzamin. To również pomoże w przygotowaniach. Dla kogoś, kto już zna teorię i chce jedynie nauczyć się panowania nad autem czy motorem, takie warunki są najlepsze. Nasza szkoła sprawi, że nauka jazdy w dzielnicy Warszawa-Mokotów nie będzie dla Ciebie żadnym wyzwaniem, a siedzenie za kierownicą stanie się czystą przyjemnością.

Zacznij kurs na prawo jazdy już dziś!

Jak do nas dojechać?

Najłatwiejszym sposobem dotarcia do nas jest skorzystanie z metra. Mieścimy się zaraz obok stacji Pole Mokotowskie. 

W pobliżu są też przystanki autobusów linii: 130, 167, 168, 174 i 119 oraz linii tramwajowych 33 i 17. 

Miejsce spotkań z instruktorem

Jazdy zaczynają się i kończą na placu manewrowym przy ul. Batorego 12, za klubem Stodoła.

Jeździmy po trasach egzaminacyjnych!

Dzięki naszej lokalizacji pokonujemy trasy egzaminacyjne WORD Radarowa