Szkoła jazdy Warszawa GAZeLka – Bemowo

Co wchodzi w skład kursu prawa jazdy kategorii B na Bemowie:

Zajęcia teoretyczne

Ty wybierasz ich formułę: stacjonarnie lub online.

30 godzin jazd praktycznych

wszystkie manewry na placu oraz jazdy w ruchu drogowym.

Materiały szkoleniowe

Auta identyczne jak w WORD

Wszystkie zajęcia praktyczne prowadzimy na nowych samochodach Hyundai i20.

Egzaminy wewnętrzne teoretyczne

Masz nieograniczoną ilość podejść w cenie kursu. Zdajesz aż do skutku!

Szkoła jazdy Warszawa Bemowo | kurs kat. B | GAZeLka

Młodzi ludzie często mają obawy przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy. My udowadniamy, że jest to prostsze, niż myślisz! Z nami zdasz na pewno. Jak to możliwe? Wszystko dzięki naszym świetnym instruktorom prowadzącym zajęcia na Bemowie na prawo jazdy na najnowszych, identycznych jak na egzaminie w WORD autach i doskonale obranych trasach. Weź przykład z tysięcy zadowolonych kierowców, którzy zdali swoje egzaminy dzięki naszym kursom i przekonaj się na własnej skórze. Nauka jazdy na Bemowie wspiera zarówno nowicjuszy, jak i tych kursantów, którym nie powiodło się na egzaminie.

Szkoła jazdy Bemowo dopasowana do standardów WORD

Jak każdy egzamin, także ten na prawo jazdy ma zakres materiału, który musisz opanować. Teorii wystarczy się nauczyć, ale z praktyką tak się nie da. Przecież każda ulica jest inna, a nawet ta sama w innych warunkach wydaje się wyglądać inaczej niż wcześniej. Mamy na to patent! Prowadzona przez nas nauka jazdy na Bemowie odbywa się tymi samymi trasami, na których WORD przeprowadza egzaminy. Dzięki nam opanujesz każdy zakręt tak, że zdasz na pewno. Naszą przewagę nad innymi szkołami stanowią także auta. Szkoła jazdy Bemowo korzysta z pojazdów Hyundai i20, czyli dokładnie takich, na jakich będziesz zdawać egzamin WORD. Nauczymy Cię również teorii, z której nasz egzamin wewnętrzny możesz zdawać tyle razy, ile będziesz potrzebować – bez dodatkowych opłat. Z nami przede wszystkim zapoznasz się z trasą egzaminów i z samochodem, na którym będziesz go zdawać, a to zapewnia więcej spokoju – niewiele nowego może Cię jeszcze zaskoczyć.

Kto przychodzi na jazdy doszkalające na Bemowo?

Poza nauką dla nowicjuszy oferujemy również jazdy doszkalające na Bemowie. Nasi instruktorzy potrafią bowiem wytłumaczyć wszystko osobom po raz pierwszy siadającym za kółkiem, a także podszkolić tych, którzy z jakiegoś powodu przez dłuższy czas nie kierowali samochodem lub wątpią w swoje umiejętności. Jeśli tak właśnie jest u Ciebie, przyjdź do nas – pomożemy przełamać Twoje obawy.

Jazdy doszkalające Warszawa – Bemowo to doskonałe miejsce na naukę. Panujące u nas warunki i profesjonalizm szkoleniowców przekonają Cię, że jesteś gotów na zostanie kierowcą. Z racji, że jeszcze nim nie jesteś, to na naszą siedzibę wybraliśmy miejsce z wygodnym dojazdem autobusami i tramwajami, abyś nie musiał tracić czasu na dotarcie na zajęcia.

Zacznij kurs na prawo jazdy już dziś!

Jak do nas dojechać?

Najszybciej dotrzeć do nas tramwajami o numerach 10, 11, 23, 24, 26 oraz 35 i wysiąść na przystanku “Piastów Śląskich”

W pobliżu są też przystanki autobusów linii: 112, 122, 171, 184.

Miejsce spotkań z instruktorem

Oddział ul. Powstańców Śląskich:

  • na parkingu centrum handlowego,  vis-a-vis wejścia do Pizza Hut. 

 

Jeździmy po trasach egzaminacyjnych!

Dzięki naszej lokalizacji pokonujemy trasy egzaminacyjne.

Lokalizacje placów manewrowych

Nasz plac manewrowy zlokalizowany jest w pobliżu naszego ośrodka, dzięki temu nie musisz tracić czasu na dojazd! Czas wykorzystujemy tylko na naukę, a nie na zbędne dojazdy!