Szkoła jazdy Warszawa GAZeLka – Włochy

Co wchodzi w skład kursu prawa jazdy kategorii B na Włochach:

Zajęcia teoretyczne

Ty wybierasz ich formułę: stacjonarnie lub online.

30 godzin jazd praktycznych

Wszystkie manewry na placu oraz jazdy w ruchu drogowym.

Materiały szkoleniowe

Książka z kompleksową wiedzą oraz dostęp do bazy testów egzaminacyjnych, która jest zatwierdzona przez Polskie Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

Auta identyczne jak w WORD

Wszystkie zajęcia praktyczne prowadzimy na nowych samochodach Hyundai i20.

Egzaminy wewnętrzne teoretyczne

Masz nieograniczoną ilość podejść w cenie kursu. Zdajesz aż do skutku!

Szkoła jazdy Warszawa-Włochy

Szkoła jazdy Warszawa Radarowa – GAZeLka zaprasza wszystkich chętnych na kurs prawa jazdy! 30 godzin jazd, egzaminy teoretyczne wewnętrzne zdawane „do skutku” bezpłatnie oraz kompetentna kadra instruktorska pomogą solidnie przygotować się do egzaminu. Nieważne czy to pierwsze, czy kolejne podejście. Każdy może zyskać uprawnienia do prowadzenia samochodu. Wystarczy zgłosić się do Ośrodka Szkolenia Kierowców – Radarowa. Nasza Szkoła Nauki Jazdy działa na terenie miasta Warszawa-Włochy.

Jazdy doszkalające Radarowa

Oprócz pełnowymiarowych kursów oferujemy również jazdy doszkalające. Co istotne, odbywają się one vis-a-vis ośrodka egzaminacyjnego WORD Radarowa – ćwicząc razem z nami podczas jazd doszkalających właśnie w tej lokalizacji, już od pierwszych minut poznajesz i ćwiczysz trasy egzaminacyjne! To doskonała propozycja dla osób, które chcą lepiej przygotować się do egzaminu praktycznego. Nasze biuro znajduje się przy ul. Radarowej 26 (naprzeciw WORD Radarowa). Ze względu na bliskość położenia biura, szczególnie zachęcamy do skorzystania z oferty naszych jazd doszkalających oraz kursów mieszkańców dzielnic Ursus, Włochy i Okęcie.

Zacznij kurs na prawo jazdy już dziś!

Wypełnij formularz

Przyjedź do nas

Jak do nas dojechać?

Najłatwiej można się do nas dostać autobusami linii 141 189 wysiadając na przystanku “Radarowa” lub przespacerować się z przystanku tramwajowego “Hynka”, gdzie dojeżdżają tramwaje: 7,9,15.

Miejsce spotkań z instruktorem

Oddział ul. Radarowa 

  •  w biurze lub przed bramą główną

Jeździmy po trasach egzaminacyjnych!

Oddział Włochy znajduje się dosłownie vis-a-vis ośrodka egzaminacyjnego WORD Odlewnicza. Z nami masz pewność, że poznasz wszystkie trasy egzaminacyjne, a każda minuta będzie skrupulatnie wykorzystana na przygotowanie. Od lat śledzimy trasy egzaminacyjne i zwyczaje egzaminatorów i wiemy, że potrafimy doskonale przygotować naszych kursantów zarówno do egzaminów, jak i później do swobodnego poruszania się po mieście.

Lokalizacje placów manewrowych

Nasz plac manewrowy zlokalizowany jest w pobliżu naszego ośrodka, dzięki temu nie musisz tracić czasu na dojazd! Czas wykorzystujemy tylko na naukę, a nie na zbędne dojazdy!

Ośrodek Szkolenia Kierowców GAZeLka – skutecznie przygotujemy Cię do egzaminu!

Szkoła nauki jazdy Warszawie przy ulicy Radarowej. To właśnie tutaj znajdziesz empatycznych i kompetentnych instruktorów nauki jazdy, którzy spokojnie i krok po kroku przygotowują do egzaminu praktycznego każdą chętną osobę niezależnie od jej wcześniejszego doświadczenia. Nieważne, czy ktoś chce lepiej przygotować się do kolejnego podejścia, czy nigdy wcześniej nie siedział za kierownicą. Egzamin teoretyczny czy praktyczny wcale nie musi być ani trudny, ani stresujący! Razem możemy sprawić, że stanie się ostatnim etapem przed otrzymaniem wymarzonego prawa jazdy. Bez stresu i nerwów, za to z wartościową informacją zwrotną. Jeśli szukasz Ośrodka Szkolenia Kierowców z doświadczoną kadrą oraz przyjazną atmosferą, nie wahaj się. Zadzwoń i przyjdź, a przekonamy Cię, że nauka jazdy może być przyjemna. Mamy auta identyczne jak na egzaminie w WORD (Hyundai i20) oraz bogaty pakiet materiałów szkoleniowych. Te wszystkie narzędzia ułatwiają zarówno przyswojenie teorii, jak i wytrenowanie umiejętności praktycznych. Przekonasz się, że nie taki egzamin straszny…

GAZeLka – Twoja szkoła nauki jazdy

Nie ma (my w każdym razie nie spotkaliśmy) nikogo, kto nie opanowałby sztuki prowadzenia samochodu. Zarówno osoby niemające wcześniej styczności z autem, jak i takie, które mają za sobą kilka podejść i straciły nieco ze swojej pewności siebie, mogą osiągnąć swój cel: prawo jazdy kat. B. Największą nagrodą będzie większa samodzielność i więcej możliwości. Oprócz „mocnego” wpisu w CV to również wiele spontanicznych wycieczek. To wygoda, niezależność i wolność, trzeba więc walczyć i uzyskać wyśnione „prawko”. Może więc warto zrobić sobie prezent z okazji ukończenia szkoły średniej i zapisać do GAZeLki? Bez względu na okazję sprawdź koniecznie nasze podejście i skuteczność!

Inne nasze lokalizacje: 

Szkoła jazdy Mokotów, Szkoła jazdy WilanówSzkoła jazdy Bemowo, Szkoła jazdy Bródno, Szkoła jazdy Dworzec Gdański, Szkoła jazdy Praga Południe, Szkoła jazdy Wawer (Międzylesie), Szkoła jazdy Otwock

Pytania i odpowiedzi

Jedna z lokalizacji naszej szkoły jazdy Radarowa – znajduje się blisko ośrodka egzaminacyjnego WORD oraz naszego placu manewrowego. Wszystko znajduje się w niedalekiej odległości od siebie.

Odpowiadając na to pytanie, warto zaznaczyć, że przygotowując się do egzaminu na prawo jazdy w cenie kursu otrzymujesz 30 godzin praktyki. Jeśli potrzebujesz ich więcej, możesz zapisać się na jazdy doszkalające z dowolnym instruktorem. Cena całego kursu wtedy zwiększy się o koszt dodatkowych jazd doszkalających, ale nie są one obowiązkowe.

Ceny są na bieżąco aktualizowane w naszym cenniku, który znajduje się na naszej stronie.

Stawiamy na profesjonalne przygotowanie, dlatego do dyspozycji kursantów oddajemy modele aut Hyundai i20, czyli samochody identyczne jak te, na których odbywają się państwowe egzaminy w Warszawie. Niezwykle istotne jest, żeby auta do nauki jazdy były zadbane i w pełni sprawne. Nasza flota samochodów jest nowa i w 100% sprawna.

Z naszą szkołą na Radarowej masz możliwość poznania specyfiki jazdy autem z manualną skrzynią biegów.

Możesz też zdecydować się na naukę praktyki samochodem z automatyczną skrzynią biegów –  ruszamy z lokalizacji Odlewnicza, Bemowo i Batorego.