Szkoła jazdy Warszawa GAZeLka – Włochy

Co wchodzi w skład kursu prawa jazdy kategorii B na Włochach

Zajęcia teoretyczne

Ty wybierasz ich formułę: stacjonarnie lub online.

30 godzin jazd praktycznych

wszystkie manewry na placu oraz jazdy w ruchu drogowym.

Materiały szkoleniowe

Auta identyczne jak w WORD

Wszystkie zajęcia praktyczne prowadzimy na nowych samochodach Hyundai i20.

Egzaminy wewnętrzne teoretyczne

Masz nieograniczoną ilość podejść w cenie kursu. Zdajesz aż do skutku!

Szkoła jazdy Warszawa-Włochy

Szkoła jazdy GAZeLka – Radarowa zaprasza wszystkich chętnych na kurs prawa jazdy! 30 godzin jazd, egzaminy teoretyczne wewnętrzne zdawane „do skutku” bezpłatnie oraz kompetentna kadra instruktorska pomogą solidnie przygotować się do egzaminu. Nieważne czy to pierwsze, czy kolejne podejście. Każdy może zyskać uprawnienia do prowadzenia samochodu. Wystarczy zgłosić się do Ośrodka Szkolenia Kierowców – Radarowa. Nasza Szkoła Nauki Jazdy działa na terenie miasta Warszawa-Włochy. Oprócz pełnowymiarowych kursów oferujemy również jazdy doszkalające. Co istotne, odbywają się one vis-a-vis ośrodka egzaminacyjnego WORD Radarowa – ćwicząc razem z nami podczas jazd doszkalających właśnie w tej lokalizacji, już od pierwszych minut poznajesz i ćwiczysz trasy egzaminacyjne! To doskonała propozycja dla osób, które chcą lepiej przygotować się do egzaminu praktycznego. Nasze biuro znajduje się przy ul. Radarowej 26 (naprzeciw WORD Radarowa). Ze względu na bliskość położenia biura, szczególnie zachęcamy do skorzystania z oferty naszych jazd doszkalających oraz kursów mieszkańców dzielnic Ursus, Włochy i Okęcie.

Ośrodek Szkolenia Kierowców GAZeLka – skutecznie przygotujemy Cię do egzaminu!

Szkoła nauki jazdy mieści się w Warszawie przy ulicy Radarowej. To właśnie tutaj znajdziesz empatycznych i kompetentnych instruktorów nauki jazdy, którzy spokojnie i krok po kroku przygotowują do egzaminu praktycznego każdą chętną osobę niezależnie od jej wcześniejszego doświadczenia. Nieważne, czy ktoś chce lepiej przygotować się do kolejnego podejścia, czy nigdy wcześniej nie siedział za kierownicą. Egzamin teoretyczny czy praktyczny wcale nie musi być ani trudny, ani stresujący! Razem możemy sprawić, że stanie się ostatnim etapem przed otrzymaniem wymarzonego prawa jazdy. Bez stresu i nerwów, za to z wartościową informacją zwrotną. Jeśli szukasz Ośrodka Szkolenia Kierowców z doświadczoną kadrą oraz przyjazną atmosferą, nie wahaj się. Zadzwoń i przyjdź, a przekonamy Cię, że nauka jazdy może być przyjemna. Mamy auta identyczne jak na egzaminie w WORD (Hyundai i20) oraz bogaty pakiet materiałów szkoleniowych. Te wszystkie narzędzia ułatwiają zarówno przyswojenie teorii, jak i wytrenowanie umiejętności praktycznych. Przekonasz się, że nie taki egzamin straszny…

GAZeLka – Twoja szkoła nauki jazdy

Nie ma (my w każdym razie nie spotkaliśmy) nikogo, kto nie opanowałby sztuki prowadzenia samochodu. Zarówno osoby niemające wcześniej styczności z autem, jak i takie, które mają za sobą kilka podejść i straciły nieco ze swojej pewności siebie, mogą osiągnąć swój cel: prawo jazdy. Największą nagrodą będzie większa samodzielność i więcej możliwości. Oprócz „mocnego” wpisu w CV to również wiele spontanicznych wycieczek. To wygoda, niezależność i wolność, trzeba więc walczyć i uzyskać wyśnione „prawko”. Może więc warto zrobić sobie prezent z okazji ukończenia szkoły średniej i zapisać do GAZeLki? Bez względu na okazję sprawdź koniecznie nasze podejście i skuteczność!

Zacznij kurs na prawo jazdy już dziś!

Jak do nas dojechać?

Najłatwiej można się do nas dostać autobusami linii 141 189 wysiadając na przystanku “Radarowa” lub przespacerować się z przystanku tramwajowego “Hynka”, gdzie dojeżdżają tramwaje: 7,9,15.

Miejsce spotkań z instruktorem

Oddział ul. Radarowa 

  •  w biurze lub przed bramą główną

Jeździmy po trasach egzaminacyjnych!

Dzięki naszej lokalizacji pokonujemy trasy egzaminacyjne.

Lokalizacje placów manewrowych

Nasz plac manewrowy zlokalizowany jest w pobliżu naszego ośrodka, dzięki temu nie musisz tracić czasu na dojazd! Czas wykorzystujemy tylko na naukę, a nie na zbędne dojazdy!