Jazdy doszkalające kategorii B

Na samą myśl o chwyceniu kierownicy łapie Cię stres? Rozumiemy to! Z nami znów poczujesz się pewnie za kierownicą. Nasi instruktorzy z przyjemnością na nowo rozbudzą w Tobie przyjemność z jazdy samochodem. Uczymy osoby w każdym wieku, nasi kursanci zdają egzaminy i cieszą się z jazdy!

Jeśli przygotowujesz się do egzaminu na prawo jazdy kategorii B, to razem przejedziemy uczęszczanymi trasami egzaminacyjnymi i jeszcze raz wszystko przećwiczymy na placu manewrowym. Nasze oddziały znajdują się bezpośrednio przy ośrodkach egzaminacyjnych WORD: 

Start jazd doszkalających
do wyboru spośród 6 lokalizacji:

W trakcie jazdy wykonujemy wszystkie zadania egzaminacyjne. Nasi kursanci podkreślają, że wiedzę przekazujemy jasno i w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy wszystkich! Nie musisz mieć ukończonego kursu w GAZeLce by skorzystać u nas z jazd doszkalających. Mamy auta identyczne jak na egzaminie — Hyundai i20. Nauczymy każdego!

Lokalizacje placów manewrowych:

Bezpośrednio przy każdym oddziale posiadamy plac manewrowy, łącznie 5 placów, do dyspozycji naszych kursantów, dzięki temu nie tracimy czasu na zbędne dojazdy.

Jeśli masz już prawo jazdy kategorii B, to odświeżymy razem z Tobą rzeczy, z którymi masz największy problem. Pojedziemy z Tobą w wybrane lokalizacje, gdzie przećwiczymy konkretne manewry. Dzięki temu szybko wrócisz za kółko! Zapraszamy zwłaszcza osoby, które stresuje prowadzenie auta. Z nami zaczniesz jeździć, szybciej niż myślisz!

Nasi instruktorzy mają ogromne doświadczenie i całe pokłady cierpliwości.

Jazdy doszkalające — szkoła jazdy GAZeLka Warszawa

Największa kadra instruktorów kat. B

Brak przestojów

Dostępne terminy

Startujemy z jazdami praktycznymi aż z 6 lokalizacji:

Mokotów, Włochy/Ochota, Bemowo, Bródno, Wilanów, Dworzec Gdański.

Nowe samochody identyczne jak na egzaminie w WORD

Przyjazna atmosfera w aucie

Ile kosztują jazdy doszkalające?

Jazdy doszkalające kategorii B – kliknij i sprawdź cenę
Jazdy doszkalające kategorii B na automat – kliknij i sprawdź cenę
Pakiet jazd doszkalających kategorii B – kliknij i sprawdź cenę

Pytania i odpowiedzi

Pełen cennik jazd doszkalających znajdziesz w zakładce: https://www.gazelka.pl/cennik/

Tak, posiadamy specjalne pakiety jazd doszkalających, które uwzględniają zniżki. Zapraszamy do analizy naszych cen https://www.gazelka.pl/cennik/