Prawo jazdy na automat

Egzamin na klasyczne prawo jazdy przysparza Ci sporo kłopotów? Jakoś po prostu Ci nie po drodze z manualną skrzynią biegów? To wcale nie oznacza, że nie możesz zostać kierowcą!Prawo jazdy na automat sprawia, że znikają utrudnienia związane z obsługą sprzęgła, kontrolowaniem obrotomierza oraz zmianą biegów. Auto nie zgaśnie oraz nie stoczy się na górce. Egzamin zdajesz na tym samym aucie, na którym realizujemy zajęcia praktyczne. Nic Cię nie zaskoczy!

Dlaczego kurs kategorii B na automat w GAZeLce?

Szkoła jazdy GAZeLka to jedna z największych szkół w województwie mazowieckim. Nasza kadra to doświadczeni instruktorzy, których system nauki i serdeczne podejście sprawiają, że jesteśmy w stanie nauczyć jeździć każdego! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Uczymy osoby w każdym wieku. Nasi kursanci zdają egzaminy i dołączają do grona kierowców.

Co wchodzi w skład kursu?

zajęcia
teoretyczne

Ty wybierasz formułę wykładów: stacjonarnie lub online.

30 godzin
jazd praktycznych

Wykonujemy wszystkie manewry na placu oraz jeździmy w ruchu drogowym.

materiały
szkoleniowe

Otrzymujesz dostęp online do bazy testów egzaminacyjnych zatwierdzonych przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

egzaminy
wewnętrzne

Masz nielimitowane podejście do egzaminów wewnętrznych w cenie kursu. Zdajesz do skutku.

doświadczony
instruktor

Instruktorem koordynującym kursy jest pedagog z uprawnieniami oraz doświadczeniem w pracy egzaminatora. Takie połączenie gwarantuje jakość i skuteczność szkolenia.

Hyundai i20

Kurs realizujemy na nowoczesnym aucie Hyundai i20, który wyposażony jest w kamerę cofania oraz czujniki parkowania.

Prawo jazdy na automat — co jeszcze musisz wiedzieć?

Kurs prawa jazdy kategorii B na automat uprawnia do kierowania samochodem osobowym do 3,5t z automatyczną skrzynią biegów. W dokumencie prawa jazdy umieszczona zostanie odpowiednia adnotacja. W praktyce oznacza to, że nie możesz prowadzić pojazdów ze skrzynią manualną.

Kurs prawa jazdy na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów wydaje się łatwiejszy. Wynika to z tego, że nie trzeba zmieniać biegów w trakcie jazd oraz wciskać sprzęgła. Pamiętaj jednak, że znajomość zasad ruchu drogowego obowiązuje bez względu na skrzynię biegów.

Co musisz zrobić przed egzaminem państwowym?

Prawo jazdy na automat — cennik

Kurs kategorii B na automat – kliknij i sprawdź cenę

Nieoprocentowane raty: 

Pytania i odpowiedzi

W skład kursu wchodzą zajęcia teoretyczne: w formie online lub stacjonarnej. To Ty wybierasz odpowiednią dla siebie opcję. Gorąco polecamy zajęcia formie online, ponieważ możesz uczyć się w dogodnych dla siebie warunkach i na dowolnym urządzeniu (smartfon, tablet, laptop czy komputer stacjonarny). Do tego masz 30 godzin jazdy z instruktorem oraz nielimitowane podejście do egzaminów wewnętrznych. Zdajesz do skutku! Jeździsz nowoczesnym autem Hyundai i20 (takie same jak na egzaminie), które ma kamerę cofania i czujniki parkowania. 

Nie, prawo jazdy na automat uprawnia do kierowania tylko pojazdami z automatyczną skrzynią biegów. W Twoim dokumencie prawa jazdy zostanie umieszczona taka adnotacja. 

Jest łatwiejszy zwłaszcza dla osób, które nie mogą poradzić sobie ze skrzynią biegów. W aucie z automatyczną skrzynią biegów nie musisz zmieniać biegów i wciskać sprzęgła. Natomiast takie prawo jazdy uprawnia Cię tylko i wyłącznie do jazdy automatem. W przypadku chęci jeżdżenia autem z manualną skrzynią biegów, należy zdać osobny egzamin.

Zapraszamy do naszej zakładki cennik, gdzie znajdziesz w pełni obowiązującą ofertę https://www.gazelka.pl/cennik/

Tak, jest możliwość płatności w 3 nieoprocentowanych ratach.